Nikon ostrzega przed podrabianymi akumulatorami

Nikon zwraca uwagę na coraz częściej pojawiające się na rynku podróbki akumulatorów do aparatów cyfrowych. W związku z tym firma przygotowała obszerny poradnik, w którym opisała najczęściej powtarzające się różnice między oryginałami, a akumulatorami jedynie udającymi oryginalne.

W zamiennikach oryginalnych akcesoriów nie ma nic złego - tak długo, dopóki ich producenci nie próbują udawać, że robią oryginały. W związku ze zwiększającą się ilością podróbek akumulatorów Nikona, producent przygotował poradnik opisujący najczęściej spotykane różnice. Materiał ten znajduje się na {LNK|http://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/45132/c/241/r_id/127724;stronie Nikona. Zawiera informacje na temat następujących akumulatorów: EN-EL1, EN-EL2, EN-EL3, EN-EL3e, EN-EL5, EN-EL8, EN-EL9, EN-EL10, EN-EL11.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1