Compact Flash Preteca - 48 GB pojemności

CES 2008 Firma Pretec, która w przeszłości kilkukrotnie zaskakiwała rekordowymi osiągami swoich kart pamięci, przygotowała na targi CES ciekawą ofertę - zapowiedziała wprowadzenie kart Compact Flash o pojemności aż 48 GB. Na razie nie podano żadnych cen ani terminów.

Na razie wiadomo jedynie, że dostępne będą dwie serie nowych kart CF Pretec. Pierwsza nieco wolniejsza, o prędkości 233x (35MB/s) i pojemnościach od 2 do 24 GB. Druga seria będzie szybsza (333x - 50 MB/s)i bijąca rekordy pojemności - od 1 do 48 GB. Cena nowych kart nie jest znana, ale nie można się spodziewać, że będzie niska.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8