Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Grudzień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne lub eventowe pokazy.

Przy swoich kompaktowych wymiarach (15,6 x 4,5 x 7,7 cm) i niewielkiej wadze (340 g) Lensgo Smoke B zapewnia niespotykaną efektywność działania. Zaledwie minuta pracy wystarczy, aby wypełnić dymem aż 20 metrów sześciennych przestrzeni. Nie musisz przy tym martwić się o dostęp do gniazdka elektrycznego, ponieważ urządzenie działa bezprzewodowo. To prawdziwa rewolucja w świecie wytwornic dymu, które często bywają nie tylko duże i nieporęczne, ale także bardzo drogie.

Różne typy dymu lub mgły

W zestawie z generatorem dymu Lensgo Smoke B znajdziesz wszechstronny zestaw akcesoriów, które umożliwiają tworzenie zróżnicowanych efektów dymu i mgły.

Dołączone do zestawu rurki o różnym kształcie i długości (w tym rurka elastyczna) pozwolą w wygodny sposób ukierunkować strumień aerozolu, a specjalna dysza umożliwi uzyskanie delikatnej mgiełki przypominającej tą, jaką tworzy nawilżacz powietrza lub palące się kadzidło. Poza tym wystarczy sięgnąć po specjalny filtr dołączony do zestawu, aby mgiełka przypominała tą, która wydobywa się z suchego lodu po kontakcie z powietrzem lub gorącą wodą.

A jeśli chcesz stworzyć mistyczny i magiczny efekt mgły, wystarczy sięgnąć po dołączoną do zestawu nakładkę z wbudowanym elektrycznym wiatrakiem. Urządzenie umożliwi szybkie i wygodne rozproszenie dymu. Wbudowany akumulator zapewni nawet do 5 godzin pracy. Podobnie jak w przypadku samego generatora dymu, nakładkę również naładujesz za pomocą popularnego portu USB-C.

Zdalne sterowanie

Nie musisz znajdować się w pobliżu generatora dymu Lensgo Smoke B, aby móc go aktywować lub wyłączyć. Dołączony do zestawu pilot na podczerwień pozwoli szybko i wygodnie sterować urządzeniem z odległości. Kontroler zasilany jest jedną baterią CR2025. To idealne rozwiązanie, gdy samodzielnie realizujesz pokaz sceniczny, nagrywasz vloga lub robisz zdjęcia produktowe w zaciszu domowego studia.

Wygodny system uzupełniania płynu

W zestawie z generatorem dymu Lensgo Smoke B otrzymasz zapas specjalnego płynu na bazie gliceryny roślinnej i glikolu propylenowego. Odpowiednie proporcje substancji gwarantują najlepszą gęstość dymu oraz niezrównaną wydajność. Uzupełnianie zbiornika jest proste i szybkie. Wystarczy zdjąć silikonową zatyczkę, która jest przytwierdzona do atomizera, a następnie, korzystając z precyzyjnego dozownika, dolać niewielką ilość płynu do wskazanego poziomu.

Bezpieczne użytkowanie

Generator dymu Lensgo Smoke B wykonano z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i wytrzymałość. Urządzenie posiada odpowiednie zabezpieczenia, które gwarantują komfortowe użytkowanie, bez ryzyka o przegrzanie lub przeładowaniem. Dodatkową ochronę zapewnia magnetyczna osłona chroniąca przed przypadkowym dotknięciem ciepłych elementów obudowy generatora. Producent zadbał nawet o zestaw specjalnych naklejek ostrzegawczych, które można umieścić na urządzeniu, aby nie zapomnieć m.in. o wysokiej temperaturze, prawidłowym kierunku trzymania modułu lub konieczności sprawdzenia, czy zbiornik został uzupełniony płynem do wymaganego poziomu

Lensgo Smoke B - jaka cena?

Generator dymu Lensgo Smoke B wraz z dołączonymi akcesoriami jest sprzedawany w ergonomicznej, usztywnionej walizce z przegródkami. Cena wynosi 899 zł. Dodatkowe buteleczki z płynem kosztują 19 zł za zestaw 6 sztuk.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5