Black Weekend z Godox Polska - do poniedziałku oświetlenie i akcesoria taniej do 30%

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Listopad 2022
Artykuł na: minutę

Firma Next77, wyłączny dystrybutor marki Godox zaprasza do skorzystania z promocji Black Week 2022, która potrwa 28 listopada. W jej ramach akcesoria producenta kupimy z rabatami do 30%.

Materiał partnera

Godox Polska wystartował z promocjami na Black Friday i Cyber Monday. Wśród przecenionych produktów znajdziemy m.in. sprzęt audio, w tym pojemnościowy mikrofon USB UMic12, z obniżoną ceną z 835 na 585 zł. Fanów światła błyskowego ucieszą promocje superszybkich lamp studyjnych z serii QT III generacji.

Dla chcących błyskać w plenerze przygotowano obniżki na Godoxy AD100Pro i AD300Pro. Ze światła filmowego LED będzie można trafić na lampę do zastosowań kreatywnych S60 lub bezgłośną lampę UL60Bi, czyli dodatkowo model ze zmienną temperaturą barwową.

To nie wszystkie obowiązujące obniżki. Po pełną ofertę produktów objętych akcją promocyjną warto zajrzeć do oficjalnego sklepu Godox Polska lub do autoryzowanych przedstawicieli.

Akcja trwa do 28 listopada (Cyber Monday) bądź do wyczerpania zapasów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego sterowania aparatem
Benro Theta - pierwsze samopoziomujące się statywy. Mają też światłomierz i system zdalnego...
Czy tak fundamentalne i proste akcesorium jak statyw potrzebuje innowacji? Trójnogi z serii Benro Theta to pomysł na nowoczesne, inteligentne statywy, które dzięki...
6
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Irix Matte Box IQ – magnetyczne wrota dla filmowców
Matte Box IQ to narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób kontrolować odblaski światła podczas filmowania oraz swobodnie stosować magnetyczne filtry Irix  
11
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Power Station Newell Samra 500 - jeszcze więcej energii w plenerze
Nowa stacja zasilająca marki Newell to aż 532 Wh w poręcznym rozmiarze. Samra 500 to idealne rozwiązanie na długie wędrówki samochodem lub kamperem albo na sytuacje awaryjne.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)