FB-01D, FB-02D i FB-03D - nowe torby na ramię od Fotopro

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Kwiecień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Fotopro wprowadziło do sprzedaży trzy nieduże torby fotograficzne o oznaczeniach FB-01D, FB-02D i FB-03D. To propozycje dla tych, którzy lubią wychodzić w plener na lekko i chcą mieć szybki dostęp do sprzętu.

Fotopro FB-01D - najmniejsza w rodzinie

Fotopro FB-01D to niewielka torba fotograficzna o pojemności 3 litrów (wymiary zewnętrzne 210 x 140 x 190 mm), w której zmieścisz aparat ze szkłem 24-70 mm, dodatkowy obiektyw i niezbędne akcesoria, takie jak karty pamięci, filtry i zapasowe akumulatory. Wykonano ją z mocnej tkaniny odpornej na rozdarcia i trudne warunki atmosferyczne.

Wnętrze futerału, które wykończono miękkim materiałem, możesz dopasować do posiadanych urządzeń, dzięki wyjmowanej przegródce instalowanej za pomocą rzepu "velcro". Dołączony do zestawu pasek pozwala nosić torbę na ramieniu, a dwie szerokie szlufki umożliwiają montaż na pasku.

Cena Fotopro FB-01D wynosi 179 zł.

Fotopro FB-02D - pojemna i z pokrowcem

Fotopro FB-02D to pojemna torba fotograficzna (270 x 170 x 250 mm), w której zmieścisz aparat ze szkłem 24-70 mm, dwa dodatkowe obiektywy i niezbędne akcesoria, takie jak karty pamięci, kable, filtry i zapasowe akumulatory. Wykonano ją z mocnej tkaniny odpornej na rozdarcia i trudne warunki atmosferyczne. W zestawie znajdziesz też specjalny pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wnętrze torby o wymiarach 210 x 120 x 210 mm wykończono miękkim materiałem. Możesz je dopasować do posiadanych urządzeń, dzięki 2 wyjmowanym przegródkom instalowanym za pomocą rzepów "velcro". Dołączony do zestawu pasek pozwala nosić torbę na ramieniu, a dwie szerokie szlufki umożliwiają montaż na pasku.

Cena Fotopro FB-02D wynosi 279 zł.

Fotopro FB-03D - wygodna i ergonomiczna

Fotopro FB-03D stworzono z myślą o szybkim dostępie do aparatu i dodatkowych akcesoriów. Ergonomiczny uchwyt pozwala wygodnie przenosić ją w dłoni, a dołączony do zestawu pasek z karabińczykami umożliwia transport futerału na ramieniu.

Wnętrze torby, które wykończono miękkim materiałem, pomieści aparat z obiektywem 24-70 mm, 2 małe obiektywy i niewielkie akcesoria fotograficzne. Wyjmowana przegródka pozwoli spersonalizować wnętrze, a dodatkowe kieszonki zapewnią łatwy dostęp do drobnych przedmiotów. Torbę wykonano z mocnej nylonowej tkaniny odpornej na rozdarcia i trudne warunki atmosferyczne. Wymiary zewnętrzne torby to 240 x 140 x 220 mm.

Cena Fotopro FB-03D wynosi 129 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7