Nowe niedrogie statywy w ofercie Fotopro [Jesień 2021]

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Październik 2021
Artykuł na: 6-9 minut

W ofercie Fotopro pojawia się 5 nowych statywów i nowa głowica kulowa. Modele P-4, P-4 Mini, P-2, X-Aircross Mini C i DV-2 zaspokoją potrzeby bardzo wielu twórców. Od osób szukających miniaturowych rozwiązań, poprzez podróżników aż po filmowców.

Materiał partnera

Statyw Fotopro P-4

Statyw Fotopro P-4 to ultralekki statyw z włókna węglowego, który idealnie sprawdzi się w świecie filmu i fotografii. Jego ultramobilność, kompaktowe wymiary i wszechstronne zastosowanie docenią profesjonaliści i amatorzy. Antypoślizgowe nóżki zapewnią idealną stabilność w studiu i w domu, a ukryte pod nimi kolce wykonane ze stali nierdzewnej, sprawdzą się podczas zdjęć w plenerze.

Dzięki 10 kg udźwigu, po dobraniu do statywu odpowiedniej głowicy, z łatwością zainstalujesz na nim lustrzankę cyfrową, aparat bezlusterkowy, kamerę sportową lub smartfon. W pozycji transportowej mierzy on nieco ponad 40 cm, ważąc jedynie 770 g. Dzięki tym parametrom z łatwością przytroczysz go do plecaka lub torby podróżnej. Dodatkową ochronę zapewni dołączony do zestawu pokrowiec.

Cena: 749 zł

Głowica kulowa Fotopro P-4H

Głowica kulowa Fotopro P-4H powstała z myślą o wszechstronnym statywie Fotopro P-4, ale z powodzeniem zainstalujesz ją na innych gwintach o średnicy 3/8", cieszących się dużą popularnością w branży filmowej i fotograficznej.

Wyposażono ją w dwa niezależne pierścienie umożliwiające panoramowanie, blokadę płytki montażowej w standardzie Arca-Swiss, zapewniającą dodatkową ochronę przed wysunięciem, a także kilkustopniowe sprzęgło regulacji siły zacisku. Maksymalne obciążenie głowicy może wynieść nawet do 8 kilogramów, dzięki czemu bez trudu zainstalujesz na niej aparaty z dużymi obiektywami.

Cena: 279 zł

Kolumna centralna Fotopro P-4A

Teleskopowa kolumna centralna Fotopro P-4A powstała z myślą o wszechstronnym statywie Fotopro P-4, ale z powodzeniem wykorzystasz ją w celu rozszerzenia możliwości wielu innych fotograficznych lub filmowych narzędzi wyposażonych w gwint 3/8" i 1/4”.

Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu włókna węglowego bez trudu zmieścisz ją w swoim plecaku lub torbie, nie odczuwając jej ciężaru. Spraw, aby Twój statyw był jeszcze dłuższy lub wykorzystaj kolumnę jako "selfie stick". Do zestawu dołączono również pokrowiec transportowy ze ściągaczem.

Cena: 99 zł

Statyw Fotopro P-2 z głowicą kulową P-2S

Fotopro P-2 to wszechstronny statyw z głowicą kulową P-2S zapewniającą wygodne kontrolowanie kadrów i szybką zmianę ustawień aparatu. Zestaw ten z powodzeniem sprawdzi się wśród filmowców, fotografów, vlogerów i streamerów, którzy cenią sobie lekkość, mobilność i kompaktowe wymiary. Antypoślizgowe nóżki statywu zapewnią idealną stabilność w studiu i w domu.

Statyw oferuje wysokość roboczą w przedziale od 11,7 cm do 70,2 cm oraz udźwig na poziomie 5 kg. Wyposażono go również w szereg przydatnych udogodnień, takich jak antypoślizgowe nóżki i 3 dodatkowe gwinty żeńskie 1/4" umożliwiający instalację dodatkowych akcesoriów.

Cena: 349 zł

Statyw Fotopro P-4 Mini

Statyw Fotopro P-4 Mini to mniejszy brat ultralekkiego modelu P-4, stworzony z myślą o fotografach, filmowcach, vlogerach i streamerach, którym zależy na kompaktowych wymiarach i najwyższej jakości wykonania. Jego antypoślizgowe nóżki zapewnią idealną stabilność w studiu i w domu.

Dzięki 10 kg udźwigu, po dobraniu do statywu odpowiedniej głowicy, z łatwością zainstalujesz na nim lustrzankę cyfrową, aparat bezlusterkowy, kamerę sportową lub smartfon. W pozycji transportowej mierzy on nieco ponad 21,4 cm, ważąc jedynie 495 gramów. Dzięki tym parametrom bez trudu spakujesz go do niemal każdego plecaka lub torby.

Cena: 449 zł

Fotopro X-Aircross mini C

Uniwersalny statyw, który idealnie sprawdzi się wśród fotografów, filmowców, vlogerów, podróżników i streamerów, którzy cenią sobie ultramobilność, kompaktowe wymiary i wszechstronne zastosowanie. Z powodzeniem zainstalujesz na nim lustrzankę cyfrową, aparat bezlusterkowy, kamerę sportową lub smartfon.

Po złożeniu Fotopro X-Aircross mini C ma zaledwie 17,5 cm wysokości, dzięki czemu z łatwością spakujesz go do plecaka lub dołączonej do zestawu torby, którą możesz nosić na biodrach, szyi lub ramieniu. To doskonały wybór dla wszystkich osób, które szukają poręcznego i lekkiego statywu oferującego dziesiątki kreatywnych zastosowań w filmie i fotografii.

Cena: 479 zł

Statyw video Fotopro DV-2

Statyw video Fotopro DV-2 to solidny i wszechstronny statyw zapewniający stabilne ujęcia i nieporuszone kadry, umożliwiający wykonywanie płynnych ruchów aparatu lub kamery w osi pochyłu i panoramowania. Jego maksymalny udźwig wynosi 10 kilogramów, co pozwoli bez trudu zainstalować na nim profesjonalny sprzęt filmowy lub fotograficzny.

Dzięki szybkiemu w użyciu systemowi zacisków statyw może być gotowy do pracy w ciągu kilku sekund. Gwintowane otwory o średnicy 1/4" oraz 3/8" pozwolą zainstalować na głowicy dodatkowe akcesoria, takie jak lampy LED lub ekrany podglądowe. Antypoślizgowe nóżki zapewnią idealną stabilność w warunkach studyjnych lub domowych, a ukryte pod nimi kolce sprawdzą się podczas zdjęć w plenerze. W zestawie nie zabrakło też pokrowca.

Cena: 899 zł

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły