Saramonic UwMic15 - nowy zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku

Autor:

17 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Na rynku pojawił się budżetowy zestaw do rejestracji dźwięku. Saramonic UwMic15 jest zasilany bateriami AA oraz zapewnia prostą i szybką bezprzewodową komunikację.

Saramonic UwMic15 to wszechstronny i prosty w obsłudze zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku. Dzięki niemu osiągniesz transmisyjną jakość audio podczas realizacji filmów na YouTube, streamów online, wywiadów, a także występów scenicznych i konferencji. To propozycja zarówno dla amatorów i zawodowców.

Odbiornik RX15 i nadajnik TX15 zasilane są popularnymi bateriami AA, a na obudowie odbiornika RX15 znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek.

Automatyczna synchronizacja

Urządzenia łatwo sparować. Wystarczy, że skorzystasz z portów podczerwieni, które znajdują się na obudowach urządzeń. Wystarczy je do siebie zbliżyć i... gotowe! Alternatywą dla tego rozwiązania może być innowacyjna funkcja "Auto Scan", która pozwala wykryć obecność oddalonych od siebie urządzeń.

W zestawie jest wszystko, czego potrzebujesz

W zestawie znajdziesz specjalny adapter, który pozwoli zamocować odbiornik na aparacie lub statywie. Z kolei mocowania do paska ułatwią szybkie i sprawne przepinanie nadajników podczas nagrywania wywiadów, lub reporterskich setek.

Wszystkie gniazda mini Jack 3,5 mm wyposażono również w zabezpieczające blokady, które uchronią przed niespodziewanym wypięciem przewodów od mikrofonów, słuchawek lub innych urządzeń. W zestawie nie zabrakło oczywiście mikrofonu krawatowego zabezpieczonego piankową osłoną, a także klipsa zapewniającego jego wygodne przypięcie do ubrania.

Możliwość rozszerzenia zestawu

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic15 można z łatwością rozszerzyć o dodatkowe elementy, zyskując jeszcze większą funkcjonalność. W osobnej sprzedaży dostępny jest m.in. specjalny nadajnik SR-XLR15, do którego wygodnie podłączysz urządzenia wykorzystujące gniazdo XLR. Świetnym wyborem dla wokalistów, prezenterów i dziennikarzy będzie również bezprzewodowy mikrofon SR-HM15. W połączeniu z nadajnikiem SR-XLR15 zyskasz wszechstronne narzędzie służące do nagrywania występów scenicznych!

Saramonic UwMic15 - ile kosztuje?

Zestaw Saramonic UwMic15 jest już dostępny w sprzedaży. Odbiornik RX15 z nadajnikiem TX15 kosztuje 499 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell prezentuje zestaw LED do fotografii produktowej oraz nowe modyfikatory
Newell prezentuje zestaw LED do fotografii produktowej oraz nowe modyfikatory
W ofercie marki Newell pojawiły się ciekawe nowości związane z oświetleniem studyjnym. W oparciu o modele Sparkle na rynek wchodzi zestaw do fotografii produktowej oraz trzy nowe modyfikatory do...
0
Rzeczy, których nie potrzebujesz: butelka termiczna ze schowkiem na filmy
Rzeczy, których nie potrzebujesz: butelka termiczna ze schowkiem na filmy
Z pewnością słyszeliście, że filmy powinno przechowywać się w chłodzie. Brytyjski sklep PPP Cameras gra niewiedzą użytkowników i proponuje bidon, który będzie chłodził...
22
Moza Mini-P Max - nowa wersja składanego gimbala dla vlogerów. Uniesie nawet pełną klatkę
Moza Mini-P Max - nowa wersja składanego gimbala dla vlogerów. Uniesie nawet pełną klatkę
Moza Mini-P Max to niewielki, lekki gimbal do smartfonów, kamer sportowych i bezlusterkowców. W nowej wersji oferuje większy udźwig, lepszą obudowę i jeszcze więcej...
7
Powiązane artykuły