Saramonic wprowadza na rynek cztery zestawy do rejestracji dźwięku oparte na systemie Blink500 Pro

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Lipiec 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Z myślą o wygodnym rejestrowaniu wysokiej jakości dźwięku podczas filmowania imprez okolicznościowych, nagrywania wywiadów i vlogów oraz transmisji live, Saramonic wprowadził do sprzedaży cztery zestawy oparte na nowym Blink500 Pro.

Zestawy Saramonic Blink500 Pro B3-B6 powstały z myślą o wygodnym rejestrowaniu wysokiej jakości dźwięku podczas filmowania imprez okolicznościowych, nagrywania webinarów i wywiadów, streamów i transmisji live, a także realizowania vlogów i innych materiałów publikowanych na YouTube.

Bazują na tym samym odbiorniku, ale wyposażonym w złącze USB-C lub Lightning, oraz składają się z jednego lub dwóch mikrofonów w zestawie.

Saramonic Blink500 Pro B3 (RXDI + TX) - Cena: 1159 zł

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 Pro B3 (RXDI + TX) powstał specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętu od firmy Apple. W przeciwieństwie do wariantów B5 oraz B6 wspierającego port USB-C, w tym wypadku postawiono na złącze Lightning stosowane w iPhonach oraz iPadach.

Pakiet obejmuje odbiornik, nadajnik, mikrofon krawatowy i dodatkowe akcesoria. Kompaktowe elementy zestawu są ultralekkie, dzięki czemu Blink500 Pro B3 z łatwością zabierzesz w każdą podróż. Etui ładujące i utwardzany pokrowiec zapinany na suwak dodatkowo ułatwią wygodne i bezpieczne przechowywanie sprzętu.

Saramonic Blink500 Pro B4 (RXDI + TX + TX) - Cena: 1599 zł

To analogiczny zestaw dla użytkowników iPhone’ów jak B3 (powyżej), ale z dodatkowym nadajnikiem. W zestawie znajdują się więc: odbiornik, dwa nadajniki, mikrofony krawatowe i dodatkowe akcesoria.

Saramonic Blink500 Pro B5 (RXUC + TX) - Cena: 1159 zł

W przeciwieństwie do wariantów B3 oraz B4 (powyżej) wspierających port Lightning, Blink500 Pro B5 opiera się na standardzie USB-C, który z każdym rokiem zyskuje na popularności. Wykorzystane w odbiorniku złącze bez trudu pozwala na podłączenie go do wybranych smartfonów, tabletów lub laptopów.

Zestaw zawiera odbiornik, nadajnik, mikrofon krawatowy i dodatkowe akcesoria, takie jak etui ładujące i zapinany na suwak usztywniony pokrowiec. Nadajnik Blink500 Pro TX wyposażono w czytelny wyświetlacz OLED. Na ekranie sprawdzimy również takie parametry jak poziom naładowania, zasięg oraz stan łączności z odbiornikami.

Nadajnik wyposażono również w fizyczny przycisk „MUTE”, który jednym kliknięciem wyciszy rejestrowany dźwięk. Z kolei do odbiornika Blink500 Pro RXUC bez trudu podłączysz słuchawki zapewniające odpowiedni odsłuch i pełną kontrolę jakości audio. Dodatkowym udogodnieniem jest tu fizyczny przełącznik, pozwalający wybrać pomiędzy dźwiękiem mono i stereo.

Saramonic Blink500 Pro B6 (RXUC + TX + TX) - Cena: 1599 zł

Zestaw B6 jest również przeznaczony dla tych, którzy rejestrują dźwięk przede wszystkim za pomocą urządzeń mobilnych wyposażonych w gniazdo USB-C. To tak naprawdę zestaw B5 wzbogacony o dodatkowy odbiornik. Dołączone w komplecie dwa mikrofony pozwolą na komfortowe rejestrowanie np. wywiadów z udziałem dwóch osób lub rejestracji dowolnego, drugiego źródła dźwięku. Zasięg bezprzewodowej transmisji audio sięga aż 100 metrów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED 100BS - kompaktowa głowica światła ciągłego
Fomei LED 100BS - kompaktowa głowica światła ciągłego
Fomei wprowadza do sprzedaży nową lampę LED, która łączy kompaktowe wymiary, użyteczną moc, możliwość mocowania modyfikatorów i wygodną obsługę z przystępną ceną....
0
Peak Design - sprytny system smartfonowych mocowań
Peak Design - sprytny system smartfonowych mocowań
Peak Design, firma znana z produkcji toreb i plecaków fotograficznych, przenosi swoje oryginalne pomysły na rynek smartfonów. Seria Mobile to kompletny system...
8
Microsoft Surface Laptop Studio i Surface Pro 8 - nowe komputery dla twórców
Microsoft Surface Laptop Studio i Surface Pro 8 - nowe komputery dla twórców
Microsoft zaprezentował nową generację urządzeń z serii Surface. Tableto-komputery otrzymały m.in. lepsze ekrany, ale nie decydując się na...
9
Powiązane artykuły