Tenba zaprezentowała nową linię odpornych futerałów na obiektywy i dwa pokrowce na akcesoria

Autor: Michał Chrzanowski

19 Grudzień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli poszukujesz odpornych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo transportowanego sprzętu, to swój wzrok powinieneś skierować w stronę Ridged Lens Capsules oraz Gear Pouches - najnowszych kolekcji kapsuł i futerałów Tenby.

Tenba Ridged Lens Capsules

W ofercie firmy Tenba możemy już znaleźć najnowszą kolekcję Ridged Lens Capsules, która składa się z pięciu kapsuł na obiektywy. Ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa podczas transportu naszej „szklarni“. Producent pomyślał o różnych wariantach, dzięki czemu będziemy mogli dobrać futerał odpowiednio dopasowany do obiektywu - od niewielkich stałek, po duże zoomy typu 200-400 mm. Schowana konstrukcja będzie odpowiednio zabezpieczona, bowiem modele z serii Ridged Lens Capsules mają formowane dna, które dopasowują się do kształtu obiektywu. Do tego zostały wyposażone w specjalny pasek umożliwiający podpięcie kapsuły to siatki MOLLE na plecakach lub bezpośrednio do wielu systemach pasów biodrowych.

Tenba Gear Pouches

Z kolei Gear Pouches to linia dwóch pokrowców opracowanych z myślą o dodatkowych akcesoriach, takich jak akumulatory, ładowarki, kable czy innego rodzaju rozwiązania. Zostały wykonane z odpornego tworzywa sztucznego, zaś dzięki specjalnemu przezroczystemu elementowi będziemy mogli wygodnie zobaczyć, co skrywa się w środku. Jak zaznacza producent „zapewniają one dodatkową warstwę obrony przed uszkodzeniem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ochrony i organizacji sprzętu“.

Cena i dostępność

Najnowsze rozwiązania Tenby są już dostępne w sprzedaży. W kolekcji Ridged Lens Capsules możemy zdecydować się na pięć modeli różniących się wielkością: 9×9 cm (21 dolarów), 13×9 cm (23 dolary), 15×11 cm (36 dolarów), 23×12 cm (38 dolarów) i największy 30×13 cm (45 dolarów). Natomiast zestaw pokrowców Gear Pouches składający się z modeli w dwóch rozmiarach (19,05 cm oraz 29,21 cm) to wydatek 25 dolarów. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę www.tenba.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły