Tenba zaprezentowała nową linię odpornych futerałów na obiektywy i dwa pokrowce na akcesoria

Tenba zaprezentowała nową linię odpornych futerałów na obiektywy i dwa pokrowce na akcesoria

Jeśli poszukujesz odpornych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo transportowanego sprzętu, to swój wzrok powinieneś skierować w stronę Ridged Lens Capsules oraz Gear Pouches - najnowszych kolekcji kapsuł i futerałów Tenby.

Tenba Ridged Lens Capsules

W ofercie firmy Tenba możemy już znaleźć najnowszą kolekcję Ridged Lens Capsules, która składa się z pięciu kapsuł na obiektywy. Ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa podczas transportu naszej „szklarni“. Producent pomyślał o różnych wariantach, dzięki czemu będziemy mogli dobrać futerał odpowiednio dopasowany do obiektywu - od niewielkich stałek, po duże zoomy typu 200-400 mm. Schowana konstrukcja będzie odpowiednio zabezpieczona, bowiem modele z serii Ridged Lens Capsules mają formowane dna, które dopasowują się do kształtu obiektywu. Do tego zostały wyposażone w specjalny pasek umożliwiający podpięcie kapsuły to siatki MOLLE na plecakach lub bezpośrednio do wielu systemach pasów biodrowych.

Tenba Gear Pouches

Z kolei Gear Pouches to linia dwóch pokrowców opracowanych z myślą o dodatkowych akcesoriach, takich jak akumulatory, ładowarki, kable czy innego rodzaju rozwiązania. Zostały wykonane z odpornego tworzywa sztucznego, zaś dzięki specjalnemu przezroczystemu elementowi będziemy mogli wygodnie zobaczyć, co skrywa się w środku. Jak zaznacza producent „zapewniają one dodatkową warstwę obrony przed uszkodzeniem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ochrony i organizacji sprzętu“.

Cena i dostępność

Najnowsze rozwiązania Tenby są już dostępne w sprzedaży. W kolekcji Ridged Lens Capsules możemy zdecydować się na pięć modeli różniących się wielkością: 9×9 cm (21 dolarów), 13×9 cm (23 dolary), 15×11 cm (36 dolarów), 23×12 cm (38 dolarów) i największy 30×13 cm (45 dolarów). Natomiast zestaw pokrowców Gear Pouches składający się z modeli w dwóch rozmiarach (19,05 cm oraz 29,21 cm) to wydatek 25 dolarów. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę www.tenba.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8