Tenba zaprezentowała nową linię odpornych futerałów na obiektywy i dwa pokrowce na akcesoria

Tenba zaprezentowała nową linię odpornych futerałów na obiektywy i dwa pokrowce na akcesoria

Jeśli poszukujesz odpornych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo transportowanego sprzętu, to swój wzrok powinieneś skierować w stronę Ridged Lens Capsules oraz Gear Pouches - najnowszych kolekcji kapsuł i futerałów Tenby.

Tenba Ridged Lens Capsules

W ofercie firmy Tenba możemy już znaleźć najnowszą kolekcję Ridged Lens Capsules, która składa się z pięciu kapsuł na obiektywy. Ich zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa podczas transportu naszej „szklarni“. Producent pomyślał o różnych wariantach, dzięki czemu będziemy mogli dobrać futerał odpowiednio dopasowany do obiektywu - od niewielkich stałek, po duże zoomy typu 200-400 mm. Schowana konstrukcja będzie odpowiednio zabezpieczona, bowiem modele z serii Ridged Lens Capsules mają formowane dna, które dopasowują się do kształtu obiektywu. Do tego zostały wyposażone w specjalny pasek umożliwiający podpięcie kapsuły to siatki MOLLE na plecakach lub bezpośrednio do wielu systemach pasów biodrowych.

Tenba Gear Pouches

Z kolei Gear Pouches to linia dwóch pokrowców opracowanych z myślą o dodatkowych akcesoriach, takich jak akumulatory, ładowarki, kable czy innego rodzaju rozwiązania. Zostały wykonane z odpornego tworzywa sztucznego, zaś dzięki specjalnemu przezroczystemu elementowi będziemy mogli wygodnie zobaczyć, co skrywa się w środku. Jak zaznacza producent „zapewniają one dodatkową warstwę obrony przed uszkodzeniem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ochrony i organizacji sprzętu“.

Cena i dostępność

Najnowsze rozwiązania Tenby są już dostępne w sprzedaży. W kolekcji Ridged Lens Capsules możemy zdecydować się na pięć modeli różniących się wielkością: 9×9 cm (21 dolarów), 13×9 cm (23 dolary), 15×11 cm (36 dolarów), 23×12 cm (38 dolarów) i największy 30×13 cm (45 dolarów). Natomiast zestaw pokrowców Gear Pouches składający się z modeli w dwóch rozmiarach (19,05 cm oraz 29,21 cm) to wydatek 25 dolarów. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę www.tenba.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7