Firma Atomos zaprezentowała nową serię konwerterów Connect Converters

Autor: Michał Chrzanowski

13 Grudzień 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Rekordery Atomos zdążyły już wyrobić sobie uznanie wśród filmowców. Teraz firma BEiKS wprowadza do sprzedaży nową serię konwerterów Connect Converters.

Atomos jest jedną z najszybciej rozwijających się technologicznie firm, znaną z tworzenia najnowocześniejszych oraz łatwych w użyciu produktów dla filmowców. W ofercie możemy znaleźć różnego rodzaju urządzenia, które zapewniają profesjonalne nagrywanie, monitorowanie, odtwarzanie czy edycję zarejestrowanego materiału.

Podczas tegorocznych targów IBC, Atomos zaprezentował nową linię 15 konwerterów Connect Converters, które łączą, konwertują, skalują, synchronizują, dzielą i wzmacniają sygnał wideo. Mogą być wykorzystywane przez osoby zajmujące się  Broadcastem jak i ProAV.

Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

szczegółowe informacje o funkcji danego modelu Connect Converter znajdują się pod zdjęciem w galerii

Rodzina konwerterów Atomos Connect powraca z charakterystyczną dla nich trwałością. Seria konwerterów składa się z 15 modeli. A dzięki 6 różnym kolorom w łatwy sposób odnajdziemy idealne rozwiązanie w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Więcej informacji o tych, jak również innych produktach Atomos możecie znaleźć na stronie www.beiks.com.pl

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone zaprezentowało statyw, który odmienić ma prace wideo. Tripod X sam się poziomuje, pozwala na zdalne regulowanie wysokości i umożliwia programowanie sekwencji ruchów oraz...
6
Powiązane artykuły