Quadralite Pulse Kit to kompletne zestawy oświetleniowe do fotografii portretowej i produktowej

0
Michał Chrzanowski
19 Październik 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Firma Quadralite zaprezentowała ciekawe zestawy oświetleniowe, które mogą zainteresować bardziej zaawansowanych fotografów. Obydwa komplety zostały przygotowane w taki sposób, aby stanowiły pełny zestaw narzędzi niezbędnych do zajęcia się danym typem zdjęć.

W skład Quadralite Pulse Kit wchodzą modyfikatory światła, solidne statywy i radiowe wyzwalacze systemu Quadralite Navigator. Zaś trzonem nowych zestawów są solidne lampy Quadralite Pulse.

- Szeroka regulacja energii błysku w zakresie 5 przysłon, duża stabilność błysku oraz możliwość radiowego wyzwalania i zdalnej kontroli mocy powodują, że praca z nimi jest łatwa i komfortowa. Każdy z zestawów został wyposażony w niezbędny zestaw modyfikatorów światła dostosowany do wymagań fotografów, którzy chcą zapoczątkować pracę w studiu. Akcesoria zostały dobrane tak, aby można było rozpocząć zdjęcia bezpośrednio po rozpakowaniu kartonu z zestawem bez potrzebny dokupowania kolejnych elementów - podkreśla producent.

Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit

Ten zestaw został stworzony specjalnie z myślą o fotografach portretowych. Składa się z zespołu trzech lamp Quadralite Pulse wraz z kompletem modyfikatorów światła. Głęboki softbox oktagonalny Deep Octa 95 cm ma gwarantować bardzo miękkie i delikatne światło, co pozwolić osiągnąć niezwykle atrakcyjne oświetlenie zarówno w klasycznych portretach, jak i sesjach modowych. Z kolei softbox parasolkowy 84 cm jest szybki w montażu i powinien sprawdzić się w roli światła wypełniającego. Zaś parasolka biała (odbijająca) o średnicy 91 cm to idealnie dopełnienie całości, które ma z powodzeniem być wykorzystane w roli światła kontrującego. Otrzymamy także statywy - sprawdzone i wytrzymałe modele Quadralite Air 260, które wyróżniają się wbudowanym amortyzatorem powietrznym. W skład zestawu Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit wchodzi także komplet sterowników radiowych Quadralite Navigator, które pozwalą na zdalne wyzwalanie błysku i kontrolowanie mocy lamp.

Quadralite Pulse 1200 Producent Photography Kit

Quadralite Pulse 1200 Producent Photography Kit komplet składający się z dwóch lamp Quadralite Pulse o mocy 600 Ws, które pozwalą na sprawne i szybkie wykonywanie efektownych zdjęć produktowych. Pomogą w tym także dołączane akcesoria - prostokątne softboxy 40 x 80 cm. Jak zapewnia producent, jest to optymalny wybór do zdecydowanej większości zadań. Poza tym można je rozbudować o dodatkowe rozwiązania, na przykład plastry miodu (dostępne oddzielnie). W zestawie znajdziemy także solidne i zaopatrzone w amortyzatory powietrzne statywy Air 260, a także komplet radiowych wyzwalaczy Quadralite Navigator.

Zestaw Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit zawiera

 • 2x lampa Quadralite Pulse 300
 • 1x lampa Quadralite Pulse 600
 • 1x Quadralite Softbox DeepOcta 95
 • 3x statyw studyjny Quadralite AIR260
 • 1x parasolka biała 91cm
 • 1x Quadralite Umbrella Softbox 84cm
 • 1x zestaw Quadralite Navigator Kit(nadajnik, odbiornik)
 • 2x dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator

Zestaw Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit zawiera

 • 2x lampa Quadralite Pulse 600
 • 2x statyw studyjny Quadralite AIR260
 • 2x Quadralite Softbox 40x80cm
 • 1x zestaw Quadralite Navigator Kit (nadajnik, odbiornik)
 • 1x dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator

Oba zestawy Quadralite są już dostępne w sprzedaży. Za Portrait Kit zapłacimy 3475 zł, zaś Product Photography Kit został wyceniony na 2995 zł. Więcej informacji o producentach znajdziecie na stronie producenta.

zdjęcie główne:www.pexels.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
5
0
Brak pilota to nie problem. Nadchodzi autonomiczny dron Skydio 2, który może stać się twoją nową kamerą sportową
Brak pilota to nie problem. Nadchodzi autonomiczny dron Skydio 2, który może stać się twoją nową...
Od czasu gdy pierwsze drony wzbiły się w powietrze zastanawiamy się kiedy wreszcie ujrzymy model, który pozwoliłby na atrakcyjne uchwycenie naszych przygód czy...
8
0
Hadley Pro 2020 to nowa odsłona legendarnej torby Billingham
Hadley Pro 2020 to nowa odsłona legendarnej torby Billingham
Cudowna klasyka połączona w wytrzymałością, funkcjonalnością i praktycznymi rozwiązaniami - tak w skrócie można opisać najnowszą torbę Billingham Hadley Pro...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)