Quadralite Pulse Kit to kompletne zestawy oświetleniowe do fotografii portretowej i produktowej

0

Autor: Michał Chrzanowski

19 Październik 2017
Artykuł na: 6-9 minut

Firma Quadralite zaprezentowała ciekawe zestawy oświetleniowe, które mogą zainteresować bardziej zaawansowanych fotografów. Obydwa komplety zostały przygotowane w taki sposób, aby stanowiły pełny zestaw narzędzi niezbędnych do zajęcia się danym typem zdjęć.

W skład Quadralite Pulse Kit wchodzą modyfikatory światła, solidne statywy i radiowe wyzwalacze systemu Quadralite Navigator. Zaś trzonem nowych zestawów są solidne lampy Quadralite Pulse.

- Szeroka regulacja energii błysku w zakresie 5 przysłon, duża stabilność błysku oraz możliwość radiowego wyzwalania i zdalnej kontroli mocy powodują, że praca z nimi jest łatwa i komfortowa. Każdy z zestawów został wyposażony w niezbędny zestaw modyfikatorów światła dostosowany do wymagań fotografów, którzy chcą zapoczątkować pracę w studiu. Akcesoria zostały dobrane tak, aby można było rozpocząć zdjęcia bezpośrednio po rozpakowaniu kartonu z zestawem bez potrzebny dokupowania kolejnych elementów - podkreśla producent.

Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit

Ten zestaw został stworzony specjalnie z myślą o fotografach portretowych. Składa się z zespołu trzech lamp Quadralite Pulse wraz z kompletem modyfikatorów światła. Głęboki softbox oktagonalny Deep Octa 95 cm ma gwarantować bardzo miękkie i delikatne światło, co pozwolić osiągnąć niezwykle atrakcyjne oświetlenie zarówno w klasycznych portretach, jak i sesjach modowych. Z kolei softbox parasolkowy 84 cm jest szybki w montażu i powinien sprawdzić się w roli światła wypełniającego. Zaś parasolka biała (odbijająca) o średnicy 91 cm to idealnie dopełnienie całości, które ma z powodzeniem być wykorzystane w roli światła kontrującego. Otrzymamy także statywy - sprawdzone i wytrzymałe modele Quadralite Air 260, które wyróżniają się wbudowanym amortyzatorem powietrznym. W skład zestawu Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit wchodzi także komplet sterowników radiowych Quadralite Navigator, które pozwalą na zdalne wyzwalanie błysku i kontrolowanie mocy lamp.

Quadralite Pulse 1200 Producent Photography Kit

Quadralite Pulse 1200 Producent Photography Kit komplet składający się z dwóch lamp Quadralite Pulse o mocy 600 Ws, które pozwalą na sprawne i szybkie wykonywanie efektownych zdjęć produktowych. Pomogą w tym także dołączane akcesoria - prostokątne softboxy 40 x 80 cm. Jak zapewnia producent, jest to optymalny wybór do zdecydowanej większości zadań. Poza tym można je rozbudować o dodatkowe rozwiązania, na przykład plastry miodu (dostępne oddzielnie). W zestawie znajdziemy także solidne i zaopatrzone w amortyzatory powietrzne statywy Air 260, a także komplet radiowych wyzwalaczy Quadralite Navigator.

Zestaw Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit zawiera

 • 2x lampa Quadralite Pulse 300
 • 1x lampa Quadralite Pulse 600
 • 1x Quadralite Softbox DeepOcta 95
 • 3x statyw studyjny Quadralite AIR260
 • 1x parasolka biała 91cm
 • 1x Quadralite Umbrella Softbox 84cm
 • 1x zestaw Quadralite Navigator Kit(nadajnik, odbiornik)
 • 2x dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator

Zestaw Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit zawiera

 • 2x lampa Quadralite Pulse 600
 • 2x statyw studyjny Quadralite AIR260
 • 2x Quadralite Softbox 40x80cm
 • 1x zestaw Quadralite Navigator Kit (nadajnik, odbiornik)
 • 1x dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator

Oba zestawy Quadralite są już dostępne w sprzedaży. Za Portrait Kit zapłacimy 3475 zł, zaś Product Photography Kit został wyceniony na 2995 zł. Więcej informacji o producentach znajdziecie na stronie producenta.

zdjęcie główne:www.pexels.com

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
1
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)