Gudsen Moza Air to zmotoryzowany gimbal z 3-stopniową stabilizacją

Gudsen Moza Air to zmotoryzowany gimbal z 3-stopniową stabilizacją

Gudsen to znany chiński producent gimbali do kamer i aparatów. W jego ofercie możemy znaleźć rozwiązania zarówno dla bardziej, jak i nieco mniej zaawansowanych użytkowników. Teraz firma postanowiła powiększyć swoją cenioną serię Moza o kolejne ciekawe rozwiązanie.

Moza Air to zmotoryzowany gimbal z 3-stopniową stabilizacją obrazu, który został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach, którzy chcą nadać swoim produkcjom iście filmowego charakteru. Jak obiecuje producent, nowy Moza Air to „wszechstronny oraz interaktywny system, który został zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach i pełnoklatkowych lustrzankach, by pomóc w uchwyceniu płynnych i kinowych nagrań“.

 

Zaprezentowany gimbal ma odznaczać się prawdziwą prostotą działania. Na uchwycie zamocowano pojedynczy joystick, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ruch i kierunek poruszania się głowicy z podpiętym aparatem. Jednak w pracy z modelem Moza Air wyjątkowo pomocna ma okazać się dedykowana aplikacja, która zapewnia znacznie więcej funkcji. Przykładowo daje ona możliwość zaprogramowania gimbala w taki sposób, by móc efektywnie zarejestrować filmy time-lapse. Użytkownicy otrzymają możliwość wprowadzenia zarówno promienia skrętu, jak i jego płynności. Poza tym Moza Air zapewnia między innymi 360-stopniowy obrót głowicy. Zaś 2000mAh akumulator ma wystarczyć na prawie cztery godziny nieprzerwanej pracy.

Gudsen Moza Air jest już dostępny w sprzedaży. Za gimbal przyjdzie zapłacić 599 dolarów. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę producenta.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8