Manfrotto National Geographic Australia – kolekcja dla prawdziwych odkrywców

0
Michał Chrzanowski
6 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Zaprezentowana seria Manfortto to aż 5 nowych produktów – cztery torby i jeden plecak – inspirowanych australijskim krajobrazem.

Rodzina zaawansowanych toreb i plecaków Manfrotto powiększył się o nową kolekcję National Geographic Australia. Znajdziemy w niej cztery torby i jeden plecak fotograficzny, które zostały wykonane ze skóry i odpornego na uszkodzenia materiału. Wnętrze każdego z modeli zostało wyściełane miękką tkaniną, na którą naniesiono estetyczny wzór – odciśnięty liść eukaliptusa. Poza tym wkład został wyposażony w odczepiane separatory, dzięki czemu komorę przeznaczoną na sprzęt będziemy mogli dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Z kolei zewnętrzne poszycie zostało utrzymane w niebieskiej i brunatnej kolorystyce, co ma jednoznacznie kojarzyć się z australijskim krajobrazem.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Największym z zaprezentowanych modeli jest plecak, do którego zmieścimy profesjonalną lustrzankę z przymocowanym zoomem, pięć dodatkowych obiektywów oraz różnego rodzaju akcesoria. Znalazła się również wzmocniona komora na 15-calowego laptopa. Z kolei najmniejsza torba typu holster została zaprojektowana z myślą o systemach bezlusterkowych. Do jej wnętrza schowamy aparat i kilka szkieł – głównie stałek.

Najnowsza seria Manfrotto jest już dostępna w sprzedaży. Za najmniejszą z toreb zapłacimy około 60 funtów. Największy model to już wydatek około 155 funtów. Z kolei plecak wyceniono na około 160 funtów. Więcej informacji o serii National Geographic Australia lub innych liniach producenta znajdziecie na stronie www.manfrotto.co.uk.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0