Manfrotto Befree Color - kolorowa odsłona kompaktowych statywów

Autor: Michał Chrzanowski

29 Listopad 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Manfrotto postanowiła nieco odświeżyć swoją linię Befree. Nowe statywy kierowane do zaawansowanych użytkowników są teraz dostępne w czterech nowych kolorach.

Seria Manfrotto Befree została po raz pierwszy zaprezentowana w połowie 2013 roku i niejako z miejsca stała się pierwszym wyborem podróżujących fotografów. Teraz doceniona linia przeszła zauważalny lifting. W ofercie producenta znajdziemy cztery nowe statywy. Od poprzedników odróżnia ich tylko kolor i nieco inne wizualne wykończenia.

Linia Befree Color odziedziczyła wszystkie charakterystyczne cechy rodziny statywów Befree. Po złożeniu mierzą zaledwie 44 centymetry, a ich aluminiowa konstrukcja waży 1,4 kilograma. Po rozłożeniu statywy sięgają 140 centymetrów i mogą się pochwalić udźwigiem 4 kilogramów. Poza tym statywy posiadają zaokrąglone rogi, które zdaniem producenta pozwolą na komfortowe transportowanie w bagażu i ochronią przed przypadkowym uszkodzeniem.

Statywy Befree Color są już dostępne w sprzedaży w czterech wersjach: czerwonej, szarej, niebieskiej i zielonej. Zapłacimy za nie około 140 funtów. Wraz ze statywem otrzymamy także wyściełany futerał ułatwiający transport. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.manfrotto.co.uk.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone zaprezentowało statyw, który odmienić ma prace wideo. Tripod X sam się poziomuje, pozwala na zdalne regulowanie wysokości i umożliwia programowanie sekwencji ruchów oraz...
6