Manfrotto Befree Color - kolorowa odsłona kompaktowych statywów

0
Michał Chrzanowski
29 Listopad 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Firma Manfrotto postanowiła nieco odświeżyć swoją linię Befree. Nowe statywy kierowane do zaawansowanych użytkowników są teraz dostępne w czterech nowych kolorach.

Seria Manfrotto Befree została po raz pierwszy zaprezentowana w połowie 2013 roku i niejako z miejsca stała się pierwszym wyborem podróżujących fotografów. Teraz doceniona linia przeszła zauważalny lifting. W ofercie producenta znajdziemy cztery nowe statywy. Od poprzedników odróżnia ich tylko kolor i nieco inne wizualne wykończenia.

Linia Befree Color odziedziczyła wszystkie charakterystyczne cechy rodziny statywów Befree. Po złożeniu mierzą zaledwie 44 centymetry, a ich aluminiowa konstrukcja waży 1,4 kilograma. Po rozłożeniu statywy sięgają 140 centymetrów i mogą się pochwalić udźwigiem 4 kilogramów. Poza tym statywy posiadają zaokrąglone rogi, które zdaniem producenta pozwolą na komfortowe transportowanie w bagażu i ochronią przed przypadkowym uszkodzeniem.

Statywy Befree Color są już dostępne w sprzedaży w czterech wersjach: czerwonej, szarej, niebieskiej i zielonej. Zapłacimy za nie około 140 funtów. Wraz ze statywem otrzymamy także wyściełany futerał ułatwiający transport. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.manfrotto.co.uk.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal 1984, firma założona przez pracowników oryginalnego Tetenala, gdy tamten na początku roku stanął na krawędzi bankructwa zapowiada nowy produkt skierowany do początkujących. Jednorazowa...
13
0
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych. Odświeżona konstrukcja i dwa nowe modele
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych....
Akcesoria Peak Design to zdecydowanie jedne z najlepiej przemyślanych, a przy okazji najlepiej wyglądających toreb i plecaków fotograficznych. Teraz mają być jeszcze...
8
0
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
26
2