Szeroki kąt i teleobiektyw do Samsung Galaxy S7 i S7 edge

Autor: Michał Chrzanowski

6 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Samsung zaprezentował dwa dedykowane obiektywy do modeli Galaxy S7 i S7 edge. Dzięki nim fotografowanie smartfonem ma stać się jeszcze efektywniejsze.

Oferta firmowych akcesoriów dedykowanych do smartfonów Samsung Galaxy S7 i S7 edge powiększyła się o dwa bardzo ciekawe obiektywy. Pierwszy z nich to szerokokątne szkło, które dostarcza pole widzenia wynoszące 108 stopni i powiększenie 0.63x. Drugi to teleobiektyw o polu widzenia 45 stopni i powiększeniu 2x.

Wraz z obiektywami otrzymamy specjalną obudowę Lens Cover ET-CG930, do której przymocujemy szkła poprzez nakręcenie ich na specjalnym gwincie. Ponadto obudowa ma także zmniejszyć ryzyko uszkodzeń smartfona.

Zestaw składający się z dwóch obiektywów oraz obudowy jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 150 euro. Wersja do modelu Galaxy S7 najprawdopodobniej pojawi się na polskim rynku już w połowie maja. Na obiektywy kompatybilne z Galaxy S7 edge będzie trzeba poczekać do początku czerwca. Polska cena zestawu jak na razie nie została ujawniona.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.samsung.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły