Produkty PacSafe w sklepach FotoJoker

Produkty PacSafe w sklepach FotoJoker
Pacsafe - znany producent plecaków, pokrowców i toreb wyposażonych w systemy antykradzieżowe, mające za zadanie chronić cenny sprzęt fotograficzny, nawiązał współpracę z salonami FotoJoker.
PacSafe to linia toreb, plecaków, pokrowców i portfeli, w których zastosowano kilkanaście nowoczesnych technologii zabezpieczających zawartość przed kradzieżą. Produkty te zawierają m.in. boki odporne na przecięcia oraz karabińczyki, które umożliwiają ich przypięcie w dowolnym miejscu. Szereg patentów zastosowanych we wszystkich torbach i plecakach pozwala na zabezpieczenie zamków w taki sposób, aby uniemożliwić ich szybkie otwarcie i wyjęcie zawartości, ale również podrzucenie czegoś do bagażu podczas zagranicznej podróży.

Produkty marki skierowane do fotografów są już dostępne w salonach FotoJoker na terenie całej Polski. Na jesieni firma Redbird, polski dystrybutor marki PacSafe, wraz z FotoJokerem planują wystartować ze wspólną kampania marketingową.

Produkty PacSafe dostępne w ofercie FotoJokera możecie zobaczyć na stronie fotojoker.pl. Warto odwiedzić też oficjalną stronę marki pacsafe.redbird.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1