Produkty PacSafe w sklepach FotoJoker

0
Maciej Luśtyk
22 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Pacsafe - znany producent plecaków, pokrowców i toreb wyposażonych w systemy antykradzieżowe, mające za zadanie chronić cenny sprzęt fotograficzny, nawiązał współpracę z salonami FotoJoker.
PacSafe to linia toreb, plecaków, pokrowców i portfeli, w których zastosowano kilkanaście nowoczesnych technologii zabezpieczających zawartość przed kradzieżą. Produkty te zawierają m.in. boki odporne na przecięcia oraz karabińczyki, które umożliwiają ich przypięcie w dowolnym miejscu. Szereg patentów zastosowanych we wszystkich torbach i plecakach pozwala na zabezpieczenie zamków w taki sposób, aby uniemożliwić ich szybkie otwarcie i wyjęcie zawartości, ale również podrzucenie czegoś do bagażu podczas zagranicznej podróży.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Produkty marki skierowane do fotografów są już dostępne w salonach FotoJoker na terenie całej Polski. Na jesieni firma Redbird, polski dystrybutor marki PacSafe, wraz z FotoJokerem planują wystartować ze wspólną kampania marketingową.

Produkty PacSafe dostępne w ofercie FotoJokera możecie zobaczyć na stronie fotojoker.pl. Warto odwiedzić też oficjalną stronę marki pacsafe.redbird.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
W ofercie czeskiego producenta pojawiły się ciekawe, kompaktowe lampy LED, które mają szansę wzbogacić produkcje wideo. Czy mają szansę zastąpić popularne...
0
0
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
3
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Powiązane artykuły