Produkty PacSafe w sklepach FotoJoker

0
Maciej Luśtyk
22 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Pacsafe - znany producent plecaków, pokrowców i toreb wyposażonych w systemy antykradzieżowe, mające za zadanie chronić cenny sprzęt fotograficzny, nawiązał współpracę z salonami FotoJoker.
PacSafe to linia toreb, plecaków, pokrowców i portfeli, w których zastosowano kilkanaście nowoczesnych technologii zabezpieczających zawartość przed kradzieżą. Produkty te zawierają m.in. boki odporne na przecięcia oraz karabińczyki, które umożliwiają ich przypięcie w dowolnym miejscu. Szereg patentów zastosowanych we wszystkich torbach i plecakach pozwala na zabezpieczenie zamków w taki sposób, aby uniemożliwić ich szybkie otwarcie i wyjęcie zawartości, ale również podrzucenie czegoś do bagażu podczas zagranicznej podróży.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Produkty marki skierowane do fotografów są już dostępne w salonach FotoJoker na terenie całej Polski. Na jesieni firma Redbird, polski dystrybutor marki PacSafe, wraz z FotoJokerem planują wystartować ze wspólną kampania marketingową.

Produkty PacSafe dostępne w ofercie FotoJokera możecie zobaczyć na stronie fotojoker.pl. Warto odwiedzić też oficjalną stronę marki pacsafe.redbird.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły