Fomei HMI-L - lampy światła ciągłego

Firma Fomei zaprezentowała nowe lampy światła ciągłego HMI-L. Są dedykowane do filmowania, ale sprawdzą się też przy produkcjach fotograficznych. Dzięki wbudowaniu stabilizatora są pozbawione tzw. efektu migotania.

Lampy światła ciągłego Fomei HMI-L są dedykowane do filmowania, ale sprawdzą się też przy produkcjach fotograficznych. Źródłem światła w tych lampach jest żarówka wyładowcza 150W, charakteryzująca się wysokim współczynnikiem odwzorowania barw RA 90 - dzięki swojej barwie świetnie sprawdza się w uzupełnianiu światła dziennego.


Lampa HMI 150W daje zbliżoną ilość światła jak halogen 1000W wydzielając przy tym mniejszą ilość ciepła. Lampy pozbawione są tzw. efektu migotania dzięki stabilizacji. Wbudowanie stabilizatora (balastu) w lampę pozwoliło uzyskać kompaktowe wymiary bez konieczności dopinania zewnętrznych urządzeń stabilizujących. Lampy Fomei HMI-L zostały wyposażone w bagnet mocowania akcesoriów typu Bowens.

Cena lampy to 2290 złotych.

Więcej informacji na temat sprzętu do filmowania można znaleźć w serwisie recplay.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8