Optrix XD5 - wodoodporna obudowa do iPhona 5

Autor: Patrycja Tuszyńska

4 Luty 2013
Artykuł na: minutę
Optrix zaprezentował nową odporną obudowę do iPhona 5, XD5, która zainteresuje szczególnie fanów sportów ekstremalnych. Etui ma ochronić telefon przed skutkami upadku z wysokości kilku metrów i wodą - jest wodoodporne do głębokości 5 metrów. Obudowa oferuje także wbudowany konwerter szerokokątny.

Optrix zaprezentował XD5, odporne etui na iPhona 5. XD5 jest wykonany z cieńszego, lżejszego i mocniejszego tworzywa w porównaniu do swojej poprzedniej wersji XD Sports Case, jest też wodoodporny do ok. 5 metrów. Producent twierdzi także, że uchroni iPhona 5 przez skutkami upadku z wysokości 5 metrów. Obudowa posiada wejście na złącze do ładowania i gniazdo słuchawkowe, a także pozwoli na wykonywanie zdjęć przez konwerter szerokokątny zbudowany z trzech szklanych elementów optycznych. W zestawie wraz z obudową znajdziemy dwa rodzaje mocowań, które pozwolą na przyczepienie telefonu w niemalże każdym miejscu. Etui XD5 będzie dostępne w cenie ok. 89 funtów w sklepie internetowym Optrix i trafi do sprzedaży w drugim tygodniu lutego.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
5
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły