Adobe Lightroom 4.1 - wersja "Release Candidate"

Koncern Adobe przygotował aktualizację programu Lightroom do wersji 4.1. Na razie to "Release Candidate", czyli program wstępnie przetestowany przez producenta, ale otwarty na zmiany i poprawki zgłoszone przez użytkowników. Adobe usunęło kilka błędów i wprowadziło w programie wspracie dla aparatu Canon EOS 5D Mark III.

Na stronach Adobe {LNK|http://labs.adobe.com/technologies/lightroom4-1/;pojawiła się wersja numer 4.1 programu Adobe Lightroom. Na razie to wersja "Release Candidate", czyli wstępnie przetestowana przez producenta, ale otwarta na zmiany i poprawki zgłoszone przez użytkowników. Adobe usunęło w niej kilka błędów i wprowadziło wspracie dla aparatu Canon EOS 5D Mark III.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18