Adobe Lightroom 4.1 - wersja "Release Candidate"

Koncern Adobe przygotował aktualizację programu Lightroom do wersji 4.1. Na razie to "Release Candidate", czyli program wstępnie przetestowany przez producenta, ale otwarty na zmiany i poprawki zgłoszone przez użytkowników. Adobe usunęło kilka błędów i wprowadziło w programie wspracie dla aparatu Canon EOS 5D Mark III.

Na stronach Adobe {LNK|http://labs.adobe.com/technologies/lightroom4-1/;pojawiła się wersja numer 4.1 programu Adobe Lightroom. Na razie to wersja "Release Candidate", czyli wstępnie przetestowana przez producenta, ale otwarta na zmiany i poprawki zgłoszone przez użytkowników. Adobe usunęło w niej kilka błędów i wprowadziło wspracie dla aparatu Canon EOS 5D Mark III.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13