Adobe Lightroom 4.1 - wersja "Release Candidate"

Koncern Adobe przygotował aktualizację programu Lightroom do wersji 4.1. Na razie to "Release Candidate", czyli program wstępnie przetestowany przez producenta, ale otwarty na zmiany i poprawki zgłoszone przez użytkowników. Adobe usunęło kilka błędów i wprowadziło w programie wspracie dla aparatu Canon EOS 5D Mark III.

Na stronach Adobe {LNK|http://labs.adobe.com/technologies/lightroom4-1/;pojawiła się wersja numer 4.1 programu Adobe Lightroom. Na razie to wersja "Release Candidate", czyli wstępnie przetestowana przez producenta, ale otwarta na zmiany i poprawki zgłoszone przez użytkowników. Adobe usunęło w niej kilka błędów i wprowadziło wspracie dla aparatu Canon EOS 5D Mark III.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4