Benro Ranger Pro - nowa linia plecaków

W ofercie gdańskiej Foto-Techniki pojawiły się nowe plecaki Benro z serii Ranger Pro. To uniwersalne plecaki z różnymi opcjami dostępu do przenoszonego sprzętu. Seria składa się z trzech modeli, z których każdy występuje w dwóch kolorach.
Na serię plecaków Benro Ranger składają się trzy, różniące się wielkością modele 400N, 500N i 600N, z którch każdy jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i szarym. Oto wymiary i orientacyjna pojemność każdego z nich:
  • Benro Ranger 400N: wymiary zew. 290 x 150 x 160, wymiary wew. 280 x 160 x 260, pojemność: 2 DSLR, 5 obiektywów, lampa
  • Benro Ranger 500N: wymiary zew. 320 x 155 x 180, wymiary wew. 310 x 165 x 280, pojemność: 3 DSLR, 6 obiektywów, lampa
  • Benro Ranger 600N: wymiary zew. 350 x 160 x 200, wymiary wew. 340 x 170 x 300, pojemność: 3 DSLR, 6 obiektywów, lampa{ITL|Plecak Ranger został stworzony z myślą o aktywnych użytkownikach zainteresowanych sportem oraz kontaktem z naturą. Plecak został tak zaprojektowany, że dzięki specjalnemu zapięciu w talii dopasowuje się do ciała użytkownika w sposób optymalny do obciążenia, zachowując przy tym dobre parametry wentylacyjne oraz redukując obciążenie. Plecak RANGER ma nieograniczone mozliwości otwierania kieszeni: górne, boczne, dolne. Zewnętrzna kieszeń amortyzuje uderzenia i wstrząsy, pełni funkcje termoizolacyjne oraz zabezpieczające w przypadku przenoszenia również statywu oraz np. laptopa. Plecak wyposażony jest w pokrowiec, który zabezpiecza przed deszczem oraz kurzem. Dno plecaka wykonane jest z bardzo wytrzymałego materiału o właściwościach wodoodpornych. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie dodatkowego zaczepu na górze plecaka co ma pomóc odciążyć mięśnie karku przy długim noszeniu plecaka wraz z wyposażeniem. Plecak został wyposażony również w odblaski.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0