Toshiba FlashAir - konkurencja dla Eye-Fi

0

Autor: Michal Grzegorczyk

6 Wrzesień 2011
Artykuł na: minutę
Koncern Toshiba opracował konkurencję dla bezprzewodowych kart Eye-Fi. Karta SDHC FlashAir o pojemności 8 gigabajtów łączy się z bezprzewodową siecią LAN i umożliwia zarówno wysyłanie, jak i pobieranie zdjęć z serwera oraz kompatybilnych urządzeń.

Toshiba FlashAir to karta SDHC o pojemności 8 gigabajtów stanowiąca konkurencję dla kart {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?seakey=1&szukane=Eye-Fi;Eye-Fi istniejących na rynku już od czterech lat. W przeciwieństwie do nich, daje możliwość nie tylko wysyłania, ale także odbierania danych z serwera lub kompatybilnych urządzeń (smartfonów, tabletów czy innych aparatów fotograficznych). Karta trafi do sprzedaży w lutym przyszłego roku, na razie nie jest znana jej cena.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
0
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)