Sigma EF-610 DG ST i EF-610 DG Super - bliźniacze lampy Sigmy

Autor: Damian Bednarzak

21 Wrzesień 2010
Artykuł na: minutę
Photokina 2010. Wraz z premierą korpusu SD1 świat ujrzały dwie nowe lampy błyskowe japońskiego producenta. Są to bardzo podobne konstrukcje, pracujące w systemie TTL oraz posiadające liczbę przewodnią 61 przy ISO 100.
Sigma EF-610 DG ST i EF-610 DG Super

Sigma EF-610 DG ST oraz EF-610 DG Super to zaawansowane lampy o dosyć pokaźnej mocy (liczba przewodnia 61 dla ISO 100). Posiadają obrotowy palnik, który może zawężać światło błyskowe do kątów odpowiadających ogniskowym 24-105 mm. Zasilanie to oczywiście 4 baterie typu AA, a czas ładowania przy maksymalnej sile błysku 4 s (z akumulatorami NiMH). Lampy zaprojektowane są do pracy z wszystkimi lustrzankami będącymi na rynku i bez problemu wykorzystają zalety systemu TTL. Dodatkowo model 610 DG Super może pracować w trybie bezprzewodowym, posiada także funkcję błysku modelującego

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły