Plustek SmartPhoto P60

0
Michal Grzegorczyk
10 Sierpień 2010
Artykuł na: minutę
Firma Plustek zaprezentowała nowy skaner fotograficzny SmartPhoto P60. Urządzenie zostało zaprojektowane do skanowania odbitek o rozmiarze 4x6 cala (10x15 centymetrów). Jest małe i proste w obsłudze.

10x15 centymetrów (4x6 cala) to chyba najpopularniejszy amatorski format odbitek. Do skanowania właśnie takich zdjęć został zaprojektowany skaner Smart Photo P60. Urządzenie jest małe, lekkie i proste w użyciu. Nie wymaga osobnego zasilacza (energia jest pobierana przez port USB), a rozpoczęcie skanowania następuje po wciśnięciu jednego guzika. Dostępne rozdzielczości to 100 DPI, 300 DPI i 600 DPI. Od momentu włączenia urządzenie do zeskanowania pierwszej fotografii musi minąć około 18 sekund (w rozdzielczości 100 DPI).

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
1
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)