"Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2010 - wyniki konkursu

Dziś Międzynarodowy Dzień Dziecka. To znakomita okazja, aby ogłosić wyniki konkursu "Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2010, na którą wpłynęła w tym roku rekordowa liczba zgłoszeń. Grand Prix zdobył Rafał Pudło za zestaw zdjęć "Portret czeczeński". Pierwsze trzy nagrody trafiły do Łukasza Malika, Jakuba Ochnio i Pawła Szotta.
W dniu 26 kwietnia 2010 w Pacanowie odbyło się posiedzenie jury IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2010. Jury w składzie: Mariusz Wideryński - prezes Zarządu Głównego ZPAF, Andrzej Borys - prezes ZPAF o/Kielce, Paweł Pierściński - honorowy członek ZPAF, dr Prot Jarnuszkiewicz - członek ZPAF, wykładowca ASP w Warszawie, Lidia Popiel - aktorka, fotograf, wykładowca fotografii na Warszawskiej Szkole Filmowej postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: z Warszawy za zestaw "Portret czeczeński";
I miejsce: Łukasz Malik z Ostrowa Wlkp. za zestaw "Nasze dzieciństwo";
II miejsce: Jakub Ochnio ze Zgłobic za zestaw "Dorosłe granice dzieciństwa";
III miejsce: Paweł Szott ze Swarzędza za fotografie "W oczekiwaniu" i "Anioł";
Wyróżnienie: Katarzyna Ślęczkowska z Zabierzowa za zestaw "Blaski i cienie współzawodnictwa";
Wyróżnienie: Dawid Koniecki z Łasku za zestaw "W lesie" i "Na drzewie" oraz za zestaw "Gdzieś w Afryce";
Wyróżnienie: Magdalena Maj z Warki za zestaw "Metamorfoza"]
Rafał Pudło "Portret czeczeński"


Łukasz Malik "Nasze dzieciństwo"

Jakub Ochnio "Dorosłe granice dzieciństwa"


Paweł Szott "W oczekiwaniu"

Katarzyna Ślęczkowska "Blaski i cienie współzawodnictwa"

Dawid Koniecki "Gdzieś w Afryce"

Magdalena Maj "Metamorfoza"

Do wystawy zakwalifikowano również prace 37 z 249 autorów zgłoszonych do konkursu: Bartuś Monika, Bielańczyk Ewa, Chawryło Barbara, Chuk Waldemar, Domagała Wojciech, Dubiel Cezary, Gołuch Krzysztof, Górka Olga, Grabowski Krzysztof, Herzog Paweł, Iwaniszewski Maciek, Klej Jarosław, Klityńska Joanna, Kierys- Czernicka Agnieszka, Koniecki Dawid, Krajewska-Bugaj Agnieszka, Kundera Marcin, Lenarczyk Joanna, Maj Magdalena, Malik Łukasz, Matusiak Julita, Nowakowska Wiesława, Ochnio Jakub, Pomykalska Anna, Pudło Rafał, Pulsakowski Tomasz, Rusin Magdalena, Słaboński Robert, Stec Michał, Szott Paweł, Ślęczkowska Katarzyna, Śmierzchalski Jakub, Urbanowicz Alicja, Wyrwas Robert, Wytrzyszczewska Agata, Zachwieja Barbara, Zalewska Justyna.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0