Foto-Sztuk-Mistrz - wystawa pokonkursowa

Zakończył się konkurs "Foto-Sztuk-Mistrz", w którym pierwsze miejsce zdobyła Justyna Mróz. Wszystkie nagrodzone prace będziemy mogli zobaczyć na wystawie pokonkursowej w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach. Wernisaż w czwartek, 14 stycznia o godz. 18:00. Wystawa potrwa do 14 lutego.
Tematem konkursu "Foto-Sztuk-Mistrz" była obecność sztuki w różnych przestrzeniach współczesności. Celem było wybranie prac, które w najciekawszy sposób zaprezentowały lub zinterpretowały obecność dzieł sztuki na dwóch płaszczyznach - zarówno podczas ich prezentacji w galeriach, muzeach, ośrodkach kultury, jak i w życiu codziennym jej potencjalnych odbiorców.

Nagrodzone prace będziemy mogli zobaczyć podczas wystawy pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się 14 stycznia o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach. W trakcie wernisażu zwycięzcom zostaną wręczone dyplomy i nagrody.

Nagrody regulaminowe:
I miejsce - Justyna Mróz "Sylwia z perłą"
Justyna Mróz "Sylwia z perłą"

II miejsce - Marek Niszkiewicz "Pytia XXI"
Marek Niszkiewicz "Pytia XXI"

III miejsce - Maria Konieczna "Mucha nie siada"
Maria Konieczna "Mucha nie siada"


Wyróżnienia:
Kamila Gołębiowska "Kamień i co?"
Magdalena Przybycień "Mieszczę się"
Magdalena Cieślik "Miejskie safari".

Foto-Sztuk-MistrzWystawa pokonkursowa
Wernisaż: 14.01.2010, godz. 18:00
Termin: 15.01-14.02.2010

Galeria Sztuki Współczesnej BWA
ul. W. Korfantego 6
Katowice
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Zainteresował cię Fujifilm GFX 100? Sprawdź możliwości aparatu podczas spotkania w Warszawie
17 Cze 2019
Najnowszy aparat Fujifilm pretenduje do miana najdoskonalszego średniego formatu na rynku. Jego specyfikacja zachwyca, ale jak daje sobie radę w rzeczywistości? Przekonaj się na spotkaniu z Jackiem Boneckim.
0
Jak zmieniała się praca fotoedytora wraz z cyfrową rewolucją? Dowiedz się na spotkaniu z Beatą Łyżwą-Sokół
17 Cze 2019
Już w najbliższą środę w Zachęcie odbędzie się ostatnie wydarzenie towarzyszące wystawie “”Polska” na eksport”, podczas którego Beata Łyżwa-Sokół odsłoni przed nami kulisy pracy fotoedytora.
0
Nadchodzi HongMeng OS - autorski system operacyjny Huawei, którym zainteresowały się także Xiaomi, Vivo i Oppo
17 Cze 2019
Restrykcje amerykańskiego rządu, zerwana współpraca przez Google i w efekcie wizja braku dostępu do Androida to przysłowiowy „gwóźdź to trumny“. Ale Huawei nie pozostaje bierne i zapowiada autorski systemem operacyjny HongMeng OS. Do tego Xiaomi, Vivo i Oppo wyraziły chęć przystąpienia do fazy testów. Czy czeka nas rewolucja w segmencie chińskich smartfonów?
0
Niebezpieczne ujęcia, czyli 100 lat fotografii mody w Polsce
17 Cze 2019
Nadchodząca wystawa w Galerii IFF to prawdziwa podróż w czasie, dzięki której zobaczysz, w jaki sposób rozwijała się polska moda na przestrzeni ostatniego stulecia. Fotografie najlepszych polskich artystów będzie można oglądać od 5 lipca.
0