"Twój pomysł na zdjęcie - przetestuj i wygraj Samsunga WB1000" - wybraliśmy zwycięzcę

Wybraliśmy zwycięzcę konkursu "Twój pomysł na zdjęcie - przetestuj i wygraj Samsunga WB1000". Wygrał Konrad Kokosa, który zrealizował swój plan i zrobił reportaż w komunikacji miejskiej. W nagrodę otrzyma Samsunga WB1000. Gratulujemy!
fot. Konrad Kokosa

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Twój pomysł na zdjęcie - przetestuj i wygraj Samsunga WB1000". W pierwszym etapie wybraliśmy szóstkę czytelników, którzy zaproponowali najciekawszy pomysł na fotograficzny test kieszonkowego Samsunga. Redakcyjne grono uznało, że najciekawszą realizacją był fotoreportaż z komunikacji miejskiej autorstwa Konrada Kokosy. Zgodnie z zapowiedzią nagrodą jest Samsung WB1000. Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sandmarc pokazało anamorficzny obiektyw do iPhone’a
24 Cze 2019
Najnowszy anamorficzny obiektyw Sandmarc może okazać się prawdziwą gratką dla osób filmujących smartfonem. Zaprezentowane szkło jest kompatybilne z ostatnimi generacjami iPhone'a.
0
FeiyuTech prezentuje nowości: pilot Hyperlink do gimbali, monitor poglądowy oraz kompaktowy monopod
24 Cze 2019
Firma FeiyuTech powiększyła swoje portfolio o trzy ciekawe rozwiązania, które powinny przypaść do gustu filmowcom. Pilot Hyperlink do gimbali, monitor poglądowy oraz kompaktowy monopod są już dostępne w sprzedaży.
0
Marek Piasecki „Anaklasis” - nowa książka fotograficzna Fundacji Archeologia Fotografii
21 Cze 2019
„Anaklasis” Marka Piaseckiego to publikacja, w której autor eksperymentuje ze zbliżeniami, kadrowaniem i poszukuje faktur „zmieniających rytm wyznaczany przez światło”.
0
„Suicidal Birds” Sebastiana Rogowskiego - fotograficzna podróż, w której zobaczysz „to co zapomniane i odchodzące do przeszłości”
21 Cze 2019
„Tempo zmian kulturowych, które doświadczamy w naszym pokoleniu są niezwykle warte uchwycenia. Przede wszystkim to jak zmiany społeczne wpływają na krajobraz” - zaznacza Sebastian Rogowski, autor projektu „Suicidal Birds”, który wykonał w Kazachstanie i Kirgistanie. Wernisaż jego prac już dziś w warszawskiej Galerii 18A.
0