Trwa konkurs fotograficzny "Magiczne miejsce"

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Magiczne miejsce". Jego tematem są miejsca niepowtarzalne, magiczne, takie, do których lubimy wracać. Prace można przesyłać do 9 października.
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Magiczne miejsce". Każdy z nas spotyka takie miejsca, wracamy do nich, lubimy tam przebywać. Celem konkursu jest zaprezentowanie takich niepowtarzalnych magicznych miejsc oraz wydarzeń z nimi związanych.
;nadesłane prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły Fotoedukacja]
Nagrody
  • 1 miejsce - statyw fotograficzny Manfrotto 190XPROB,głowica 804RC2,pokrowiec oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • 2 miejsce - plecak fotograficzny Kata DR-467 oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • 3 miejsce - album WORKERS Sebastiao Salgado oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • wyróżnienie - album VANITY FAIR PORTRAITS

Terminarz konkursu:
  1. nadsyłanie prac do 9 października 2009
  2. obrady jury 10 października 2009
  3. ogłoszenie wyników 11 października 2009

  4. Jury: Roman Szymański-przedstawiciel organizatora, Mateusz Orszulski-wykładowca szkoły Fotoedukacja, Tomasz Griesgraber-wykładowca szkoły Fotoedukacja.

    Regulamin znajduje się na stronie: fotoedukacja.edu.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Zhiyun Crane 3 LAB - znamy polską cenę gimbala, który ma być furtką do świata zaawansowanej kinematografii
19 Gru 2018
O modelu Zhiyun Crane 3 LAB po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec ubiegłego miesiąca. Wtedy też producent zaprezentował trzecią generację flagowego stabilizatora, który ma być odpowiedzią na wszystkie zapotrzebowania filmowców. Teraz wiemy już kiedy i w jakiej cenie zadebiutuje on na naszym rynku.
0
Tenba zaprezentowała nową linię odpornych futerałów na obiektywy i dwóch pokrowców na akcesoria
19 Gru 2018
Jeśli poszukiwałeś odpornych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo transportowanego sprzętu, to swój wzrok powinieneś skierować w stronę Ridged Lens Capsules oraz Gear Pouches - najnowszych kolekcji kapsuł i futerałów Tenby.
0
Remove.bg to strona, dzięki której w kilka sekund usuniesz dowolne tło z portretu
19 Gru 2018
Dokładne usuwanie tła z portretu nigdy nie należy do łatwych i szybkich zadań. Jednak za sprawą strony Remove.bg będziesz mógł w zaledwie 5 sekund pozbyć się rozpraszających elementów i zapisać zdjęcie jako plik PNG z transparentnym tłem - i to w zupełności za darmo.
0
Poznaj historię pierwszego zawodowego warszawskiego fotografa. Wieczór z Karolem Beyerem w galerii Jednostka
18 Gru 2018
Ojciec polskiej fotografii, właściciel pierwszego zakładu fotograficznego w warszawie. Postać Karola Beyera będziecie mieli okazję poznać bliżej podczas środowego spotkania w galerii Jednostka.
0