Trwa konkurs fotograficzny "Magiczne miejsce"

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Magiczne miejsce". Jego tematem są miejsca niepowtarzalne, magiczne, takie, do których lubimy wracać. Prace można przesyłać do 9 października.
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Magiczne miejsce". Każdy z nas spotyka takie miejsca, wracamy do nich, lubimy tam przebywać. Celem konkursu jest zaprezentowanie takich niepowtarzalnych magicznych miejsc oraz wydarzeń z nimi związanych.
;nadesłane prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły Fotoedukacja]
Nagrody
  • 1 miejsce - statyw fotograficzny Manfrotto 190XPROB,głowica 804RC2,pokrowiec oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • 2 miejsce - plecak fotograficzny Kata DR-467 oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • 3 miejsce - album WORKERS Sebastiao Salgado oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • wyróżnienie - album VANITY FAIR PORTRAITS

Terminarz konkursu:
  1. nadsyłanie prac do 9 października 2009
  2. obrady jury 10 października 2009
  3. ogłoszenie wyników 11 października 2009

  4. Jury: Roman Szymański-przedstawiciel organizatora, Mateusz Orszulski-wykładowca szkoły Fotoedukacja, Tomasz Griesgraber-wykładowca szkoły Fotoedukacja.

    Regulamin znajduje się na stronie: fotoedukacja.edu.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1