Trwa konkurs fotograficzny "Magiczne miejsce"

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Magiczne miejsce". Jego tematem są miejsca niepowtarzalne, magiczne, takie, do których lubimy wracać. Prace można przesyłać do 9 października.
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Magiczne miejsce". Każdy z nas spotyka takie miejsca, wracamy do nich, lubimy tam przebywać. Celem konkursu jest zaprezentowanie takich niepowtarzalnych magicznych miejsc oraz wydarzeń z nimi związanych.
;nadesłane prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły Fotoedukacja]
Nagrody
  • 1 miejsce - statyw fotograficzny Manfrotto 190XPROB,głowica 804RC2,pokrowiec oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • 2 miejsce - plecak fotograficzny Kata DR-467 oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • 3 miejsce - album WORKERS Sebastiao Salgado oraz kurs fotografii Fotoedukacja (realizowany w Katowicach)
  • wyróżnienie - album VANITY FAIR PORTRAITS

Terminarz konkursu:
  1. nadsyłanie prac do 9 października 2009
  2. obrady jury 10 października 2009
  3. ogłoszenie wyników 11 października 2009

  4. Jury: Roman Szymański-przedstawiciel organizatora, Mateusz Orszulski-wykładowca szkoły Fotoedukacja, Tomasz Griesgraber-wykładowca szkoły Fotoedukacja.

    Regulamin znajduje się na stronie: fotoedukacja.edu.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0