The Best of Photojournalism 2009 - wyróżnienie dla Wojciecha Grzędzińskiego

Wojciech Grzędziński jest kolejnym polskim fotoreporterem, nagrodzonym w konkursie The Best of Photojournalism 2009. Fotograf otrzymał wyróżnienie w kategorii International News Picture Story. Nagrodę przyznano za reportaż o konflikcie w Gruzji. Gratulujemy!
Dodaj do źródeł Skomentuj Kopiuj link
Posłuchaj
00:00

Wojciech Grzędziński fotografował przebieg konfliktu w Gruzji w sierpniu zeszłego roku. Przypomnijmy, że reportaż o tamtych wydarzeniach uhonorowano m.in. 3 nagrodą tegorocznej edycji World Press Photo, a także pierwszą nagrodą w konkursie Sony World Photography Award.

Jury konkursu The Best of Photojournalism 2009 przyznało fotografowi wyróżnienie honorowe w kategorii International News Picture Story. Nagrodzony cykl można obejrzeć na stronie konkursu.

Serdecznie gratulujemy

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj Fotopolis do ulubionych źródeł
Komentarze
Przeczytaj także
Zobacz więcej z tagiem: Wojciech Grzędziński
Magazyny
Zamów