"Twoje sekretne życie" - rozstrzygnięcie konkursu Croppa

Konkurs "Twoje sekretne życie" zorganizowany przez znaną markę odzieżową Cropp zakończył się kilka dni temu. Uczestnicy mieli kilka tygodni na przysłanie zdjęć zrobionych telefonem komórkowym ilustrujących w ciekawy sposób codzienne życie. Multimedialny wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada podczas imprezy "Electric City" w Gdańsku.
Ideą konkursu "Twoje sekretne życie" było zaprezentowanie scen z życia codziennego, momentów podpatrzonych, dziwnych, ciekawych, dla zwykłego widza ukrytych, choć naturalnych dla każdego człowieka - piszą organizatorzy - A wszystko to wykonane w przypadkowym momencie za pomocą aparatu w telefonie komórkowym.


Multimedialny wernisaż prac zwycięzców i wręczenie nagród w konkursie Croppa odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 listopada o godzinie 22:00, w gdańskim Centrum Stoczni Gdańskiej (ul. Wałowa 27A, Gdańsk). Organizatorzy zauważają, że postindustrialna architektura pasuje do "lomograficznego" charakteru zdjęć. Jednocześnie na scenie imprezy Electric City zaprezentuje się szereg muzyków - gwiazdy drum'n'bass State of Mind oraz Bungle i skład reggae & jungle: RESPECTA RECORDS KRU & KARROT KOMMANDO.

Więcej szczegółów na temat imprezy i finału konkursu znajduje się na stronie organizatora.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa Probe 24 mm f/14 macro 2:1 i C-Dreamer 10-18 mm f/4.5-5.6 już na polskim rynku. Znamy ceny
21 Lut 2019
Jedne z najciekawszych obiektywów w ofercie Laowa trafiają wreszcie na nasz rynek. Ucieszą się zarówno miłośnicy niekonwencjonalnej fotografii makro, jak i fani ultra szerokiego kąta.
0
Samsung Galaxy Fold - składany ekran i 6 aparatów
21 Lut 2019
Samsung Galaxy Fold to smartfon i tablet w jednym, nad którym prace trwały od 2011 roku. Jednak czy mamy do czynienia z przyszłością urządzeń mobilnych czy raczej z ciekawostką, która przeminie?
0
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0