"Twoje sekretne życie" - rozstrzygnięcie konkursu Croppa

Konkurs "Twoje sekretne życie" zorganizowany przez znaną markę odzieżową Cropp zakończył się kilka dni temu. Uczestnicy mieli kilka tygodni na przysłanie zdjęć zrobionych telefonem komórkowym ilustrujących w ciekawy sposób codzienne życie. Multimedialny wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada podczas imprezy "Electric City" w Gdańsku.
Ideą konkursu "Twoje sekretne życie" było zaprezentowanie scen z życia codziennego, momentów podpatrzonych, dziwnych, ciekawych, dla zwykłego widza ukrytych, choć naturalnych dla każdego człowieka - piszą organizatorzy - A wszystko to wykonane w przypadkowym momencie za pomocą aparatu w telefonie komórkowym.


Multimedialny wernisaż prac zwycięzców i wręczenie nagród w konkursie Croppa odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 listopada o godzinie 22:00, w gdańskim Centrum Stoczni Gdańskiej (ul. Wałowa 27A, Gdańsk). Organizatorzy zauważają, że postindustrialna architektura pasuje do "lomograficznego" charakteru zdjęć. Jednocześnie na scenie imprezy Electric City zaprezentuje się szereg muzyków - gwiazdy drum'n'bass State of Mind oraz Bungle i skład reggae & jungle: RESPECTA RECORDS KRU & KARROT KOMMANDO.

Więcej szczegółów na temat imprezy i finału konkursu znajduje się na stronie organizatora.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0