"Twoje sekretne życie" - rozstrzygnięcie konkursu Croppa

Konkurs "Twoje sekretne życie" zorganizowany przez znaną markę odzieżową Cropp zakończył się kilka dni temu. Uczestnicy mieli kilka tygodni na przysłanie zdjęć zrobionych telefonem komórkowym ilustrujących w ciekawy sposób codzienne życie. Multimedialny wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada podczas imprezy "Electric City" w Gdańsku.
Ideą konkursu "Twoje sekretne życie" było zaprezentowanie scen z życia codziennego, momentów podpatrzonych, dziwnych, ciekawych, dla zwykłego widza ukrytych, choć naturalnych dla każdego człowieka - piszą organizatorzy - A wszystko to wykonane w przypadkowym momencie za pomocą aparatu w telefonie komórkowym.


Multimedialny wernisaż prac zwycięzców i wręczenie nagród w konkursie Croppa odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 listopada o godzinie 22:00, w gdańskim Centrum Stoczni Gdańskiej (ul. Wałowa 27A, Gdańsk). Organizatorzy zauważają, że postindustrialna architektura pasuje do "lomograficznego" charakteru zdjęć. Jednocześnie na scenie imprezy Electric City zaprezentuje się szereg muzyków - gwiazdy drum'n'bass State of Mind oraz Bungle i skład reggae & jungle: RESPECTA RECORDS KRU & KARROT KOMMANDO.

Więcej szczegółów na temat imprezy i finału konkursu znajduje się na stronie organizatora.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
20 Lis 2018
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
0
Leica D-Lux 7 - uniwersalny kompakt w ekskluzywnym wydaniu
20 Lis 2018
Leica zaprezentowała dziś nowy model z serii kompaktów D-Lux. Czy konstrukcja ta czegoś Wam nie przypomina?
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 Lis 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Aktualizacje obiektywów Tamron. Wraz z nowym softem otrzymamy kompatybilność z bezlusterkowym systemem Nikon Z
20 Lis 2018
SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2, SP 150-600mm f/5-6.3 VC USD G2 i 17-35 mm f/2.8-4 Di OSD to trzy obiektywy Tamrona, które po zaktualizowaniu będą kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0