"Twoje sekretne życie" - rozstrzygnięcie konkursu Croppa

Konkurs "Twoje sekretne życie" zorganizowany przez znaną markę odzieżową Cropp zakończył się kilka dni temu. Uczestnicy mieli kilka tygodni na przysłanie zdjęć zrobionych telefonem komórkowym ilustrujących w ciekawy sposób codzienne życie. Multimedialny wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada podczas imprezy "Electric City" w Gdańsku.
0
Michal Grzegorczyk
20 Listopad 2008
Artykuł na: minutę
Ideą konkursu "Twoje sekretne życie" było zaprezentowanie scen z życia codziennego, momentów podpatrzonych, dziwnych, ciekawych, dla zwykłego widza ukrytych, choć naturalnych dla każdego człowieka - piszą organizatorzy - A wszystko to wykonane w przypadkowym momencie za pomocą aparatu w telefonie komórkowym.


Multimedialny wernisaż prac zwycięzców i wręczenie nagród w konkursie Croppa odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 listopada o godzinie 22:00, w gdańskim Centrum Stoczni Gdańskiej (ul. Wałowa 27A, Gdańsk). Organizatorzy zauważają, że postindustrialna architektura pasuje do "lomograficznego" charakteru zdjęć. Jednocześnie na scenie imprezy Electric City zaprezentuje się szereg muzyków - gwiazdy drum'n'bass State of Mind oraz Bungle i skład reggae & jungle: RESPECTA RECORDS KRU & KARROT KOMMANDO.

Więcej szczegółów na temat imprezy i finału konkursu znajduje się na stronie organizatora.
Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Galerie
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Zobacz wyjątkowy świat ptaków na zdjęciach laureatów jubileuszowej, dziesiątej edycji Audubon Photography Awards.
0
1
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a...
454
1
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania...
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam...
23
2