"Twoje sekretne życie" - rozstrzygnięcie konkursu Croppa

Konkurs "Twoje sekretne życie" zorganizowany przez znaną markę odzieżową Cropp zakończył się kilka dni temu. Uczestnicy mieli kilka tygodni na przysłanie zdjęć zrobionych telefonem komórkowym ilustrujących w ciekawy sposób codzienne życie. Multimedialny wernisaż i wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada podczas imprezy "Electric City" w Gdańsku.
Ideą konkursu "Twoje sekretne życie" było zaprezentowanie scen z życia codziennego, momentów podpatrzonych, dziwnych, ciekawych, dla zwykłego widza ukrytych, choć naturalnych dla każdego człowieka - piszą organizatorzy - A wszystko to wykonane w przypadkowym momencie za pomocą aparatu w telefonie komórkowym.


Multimedialny wernisaż prac zwycięzców i wręczenie nagród w konkursie Croppa odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 listopada o godzinie 22:00, w gdańskim Centrum Stoczni Gdańskiej (ul. Wałowa 27A, Gdańsk). Organizatorzy zauważają, że postindustrialna architektura pasuje do "lomograficznego" charakteru zdjęć. Jednocześnie na scenie imprezy Electric City zaprezentuje się szereg muzyków - gwiazdy drum'n'bass State of Mind oraz Bungle i skład reggae & jungle: RESPECTA RECORDS KRU & KARROT KOMMANDO.

Więcej szczegółów na temat imprezy i finału konkursu znajduje się na stronie organizatora.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
24 Wrz 2018
Wywoływanie filmów w domu to duża oszczędność i możliwość wpływu na to, jak będzie prezentował się negatyw. Problemem może być utrzymanie odpowiedniej temperatury odczynników. Z odsieczą przychodzi nowe urządzenie firmy CineStill.
0
Venus Optics pokaże na Photokinie 12 nowych szkieł Laowa - od rybiego oka, przez szerokokątny zoom aż po obiektywy filmowe
24 Wrz 2018
Venus Optics w krótkim czasie wybił się na jednego z najprężniej działających producentów manualnej optyki. Na targach Photokina zobaczymy aż 7 nowych pozycji i 5 kolejnych wariantów znanych konstrukcji, w tym modele przeznaczone dla filmowców.
0
Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 - nowy król obiektywów makro?
24 Wrz 2018
Marka Irix, która dostarczyła nam dwóch bardzo ciekawych obiektywów szerokokątnych wkracza na rynek z modelem tele makro, który ma być jedną z najdoskonalszych konstrukcji przeznaczonych do fotografowania małych obiektów.
0
Leica Sofort teraz w nowej czarnej odsłonie
24 Wrz 2018
W połowie 2016 roku Leica aparatem Sofort zadebiutowała w świecie fotografii natychmiastowej. Wtedy też aparat był dostępny w trzech wariantach kolorystycznych - białym, pomarańczowym i miętowym. Tym razem do tego grona dołącza kolor czarny.
0