Kobieta wolna, kobieta niezależna - konkurs fotograficzny

Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Kobieta wolna, kobieta niezależna". Do 1 września można przesyłać prace określające pojęcia "wolności i niezależności". Najlepsze z nich zostaną nagrodzone trzema cyfrowymi aparatami fotograficznymi firmy Canon.
Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem - interesuje nas Twój własny głos, spojrzenie, Twój sposób ekspresji i to, co masz nam do powiedzenia. - wyjaśniają i zachęcają organizatorzy. Nadesłane fotografie na konkurs zostaną zaprezentowane na warszawskim Barbakanie. Ich oceny podejmie się jury w składzie: Lidia Popiel (znana fotografka oraz wykładowca na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej) oraz Dominika Ostałowska (aktorka, ambasadorka kampanii Tak! Dla nowoczesnej antykoncepcji).


Regulamin konkursu

1. Konkurs jest skierowany do osób, którym idea kobiety wolnej i niezależnej jest bliska.
2. Każdy uczestnik może nadesłać jedno zdjęcie lub jeden cykl liczący maksymalnie sześć fotografii. Przez cykl fotografii rozumiane są zdjęcia ściśle powiązane ze sobą tematycznie, wspólnie stanowiące kompozycję.
3. Technika wykonania: czarno-białe lub barwne odbitki o formacie minimalnym 10×15 cm, maksymalnym 20×30 cm albo cyfrowe w formacie jpg lub tif, minimum 3 Mpix.
4. Nadesłane prace powinny być podpisane na odwrocie/płycie.
5. Prace należy nadsyłać od 1 sierpnia do 1 września 2008 roku na adres Organizatora Konkursu.
6. Na kopertach prosimy umieścić napis: "Kobieta wolna, kobieta niezależna" konkurs 2008.
7. Nagrodzone lub wyróżnione prace będą prezentowane na wystawie pokonkonkursowej. Laureaci zostaną poinformowani o decyzji Jury telefonicznie lub mailowo najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem wystawy.
8. Nagrodami w Konkursie są następujące nagrody:
  • za zajęcie pierwszego miejsca: Lustrzanka cyfrowa Canon EOS 40D + obiektyw Canon 17-85 f/4-5.6 IS USM + karta pamięci Sandisk CF Extreme III 8GB, o wartości PLN 4948 oraz nagroda pieniężna w wysokości PLN 550
  • za zajęcie drugiego miejsca: Lustrzanka cyfrowa Canon EOS 450D + obiektyw Canon 18-55 f/3.5-5.6 IS USM + karta pamięci Sandisk CF Extreme III 4GB cena + drukarka Canon Selphy CP-740 Card Photo Printer + papier do drukarki Canon KP 108IP, o wartości PLN 3169 oraz nagroda pieniężna w wysokości 352PLN
  • za zajęcie trzeciego miejsca: Aparat cyfrowy Canon PowerShot G9, o wartości PLN 1459 oraz nagroda pieniężna w wysokości 162 PLN
9. Warunkiem wydania nagrody jest złożenie podpisanego oświadczenia podatkowego (Załącznik nr 2), na podstawie którego Fundator wystawi i prześle do właściwego Urzędu Skarbowego informację PIT 8A.

Wszelkie pytania należy kierować na adres mailowy: konkurs-kobieta@primum.pl
Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung, co ciekawe w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0
Co decyduje o udanym portrecie? Odpowiedź poznasz podczas spotkania z Magdą Wunsche, Agnieszką Samsel i Markiem Adamskim
21 Wrz 2018
Już w najbliższy wtorek, 25 września o godzinie 18:00 odbędzie się ostatnie z czterech spotkań w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2". Jego bohaterami będą: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel oraz Marek Adamski. Artyście będą rozmawiać o powstawaniu portretów, kostiumach i scenografii podczas sesji.
0