"Cudze chwalicie..." czyli konkurs fotograficzny Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym promującym polską turystykę. Swoje prace można zgłaszać w trzech kategoriach: aktywny wypoczynek, wydarzenia kulturalne i sportowe oraz pejzaże. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie zdjęć podczas jednego ze zbliżających się długich majowych weekendów. Organizatorzy dla zwycięzców przygotowali bardzo ciekawą nagrodę.
Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach:
  • Aktywny wypoczynek (turystyka rowerowa, piesza, konna, wodna itp.)
  • Wydarzenia kulturalne i sportowe (koncerty, festiwale, wystawy, imprezy sportowe)
  • Pejzaże
Fotografie konkursowe powinny być dostarczone w postaci odbitek (min. 15 x 21 cm, mac 20 x 30 cm) oraz dodatkowo w postaci cyfrowej. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie zdjęć podczas jednego z długich weekendów majowych (1-4 maja lub 22-25 maja) na terenie Polski. Każdy uczestnik może przesłać po jednej pracy z każdego tematu, przy czym na "pracę" może się również złożyć seria maksymalnie trzech fotografii.


Swoje zdjęcia można wysyłać do godz. 17.00 - 10 czerwca 2008 roku na adres:
Polska Organizacja Turystyczna
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Rozstrzygnięcie nastąpi 30 czerwca, a wyniki pojawią się na stronie internetowej POT. Organizatorzy przygotowali ciekawą nagrodę - nietypowy plener. Zwycięzcy każdej z trzech kategorii polecą balonem nad atrakcyjnymi miejscami w Polsce.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie POT.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0