"Cudze chwalicie..." czyli konkurs fotograficzny Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym promującym polską turystykę. Swoje prace można zgłaszać w trzech kategoriach: aktywny wypoczynek, wydarzenia kulturalne i sportowe oraz pejzaże. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie zdjęć podczas jednego ze zbliżających się długich majowych weekendów. Organizatorzy dla zwycięzców przygotowali bardzo ciekawą nagrodę.
Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach:
  • Aktywny wypoczynek (turystyka rowerowa, piesza, konna, wodna itp.)
  • Wydarzenia kulturalne i sportowe (koncerty, festiwale, wystawy, imprezy sportowe)
  • Pejzaże
Fotografie konkursowe powinny być dostarczone w postaci odbitek (min. 15 x 21 cm, mac 20 x 30 cm) oraz dodatkowo w postaci cyfrowej. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie zdjęć podczas jednego z długich weekendów majowych (1-4 maja lub 22-25 maja) na terenie Polski. Każdy uczestnik może przesłać po jednej pracy z każdego tematu, przy czym na "pracę" może się również złożyć seria maksymalnie trzech fotografii.


Swoje zdjęcia można wysyłać do godz. 17.00 - 10 czerwca 2008 roku na adres:
Polska Organizacja Turystyczna
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Rozstrzygnięcie nastąpi 30 czerwca, a wyniki pojawią się na stronie internetowej POT. Organizatorzy przygotowali ciekawą nagrodę - nietypowy plener. Zwycięzcy każdej z trzech kategorii polecą balonem nad atrakcyjnymi miejscami w Polsce.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie POT.
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0