Konkurs fotograficzny "Dziadkowie i wnuki"

Ruszył konkurs "Dziadkowie i wnuki". Prace ilustrujące relacje dziadków z wnukami oraz szczególny charakter więzi międzypokoleniowej można przesyłać do 25 lutego 2013. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.


Organizatorzy kampanii "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia" - Fundacja Dzieci Niczyje i TelePolska sp. z o.o. - zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Dziadkowie i wnuki".

Relacje babci i dziadka z wnukami to nie tylko spotkania rodzinne w okresie świąt, lecz przede wszystkim niezwykła więź, bezinteresowna i bezwarunkowa miłość. Czas spędzony z dziadkami to źródło pięknych i ciepłych wspomnień, inspiracji a także nauki. Wnukowie bywają wspaniałymi przewodnikami po współczesnym świecie.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii (portret, dokument, reportaż) ilustrującej relacje dziadków z wnukami, szczególny charakter więzi międzypokoleniowej.

Prace w formacie TIF lub JPG o wymiarze dłuższego boku minimum 1600 pikseli (tryb koloru pliku: RGB 8 bitów na kanał, profil sRGB)  należy przesłać wraz z wypełnianą kartą zgłoszeniową (do pobrania w zakładce konkursu na stronie www.wspolnahistoria.fdn.pl) pocztą elektroniczną na adres wspolnahistoria@fdn.pl w tytule wpisując: "Konkurs fotograficzny".

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne (I miejsce - 2000 PLN, II miejsce - 1500 PLN, III miejsce - 1000 PLN) ufundowane przez firmę TelePolska. Najlepsze prace zostaną również przedstawione na wystawie pokonkursowej.

Regulamin konkursu oraz Karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie fdn.pl/konkurs-fotograficzny-dziadkowie-i-wnuki

Dodatkowo w konkursie zostanie wyróżniony najlepszy autor poniżej 18. roku życia - otrzyma on atrakcyjną nagrodę rzeczową.

Prace finalistów będą prezentowane na wystawie organizowanej w marcu w Galerii Jabłkowskich przy ul. Chmielnej w Warszawie.

Termin zgłaszania prac mija 25 lutego 2013.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix LX100 II - druga generacja jednego z najbardziej uniwersalnych kompaktów
22 Sie 2018
Panasonic LX100 należy do jednych z najbardziej funkcjonalnych kompaktów na rynku. Kolejna generacja przynosi potrzebne aktualizacje w postaci lepszej matrycy i funkcji dotykowych, niemniej jednak pod niektórymi względami może rozczarować fotografów, którzy wyczekiwali następcy świetnie ocenianego modelu.
0
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0