Konkurs fotograficzny "Dziadkowie i wnuki"

Ruszył konkurs "Dziadkowie i wnuki". Prace ilustrujące relacje dziadków z wnukami oraz szczególny charakter więzi międzypokoleniowej można przesyłać do 25 lutego 2013. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.


Organizatorzy kampanii "Dziadkowie i wnuki. Wspólna historia" - Fundacja Dzieci Niczyje i TelePolska sp. z o.o. - zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Dziadkowie i wnuki".

Relacje babci i dziadka z wnukami to nie tylko spotkania rodzinne w okresie świąt, lecz przede wszystkim niezwykła więź, bezinteresowna i bezwarunkowa miłość. Czas spędzony z dziadkami to źródło pięknych i ciepłych wspomnień, inspiracji a także nauki. Wnukowie bywają wspaniałymi przewodnikami po współczesnym świecie.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii (portret, dokument, reportaż) ilustrującej relacje dziadków z wnukami, szczególny charakter więzi międzypokoleniowej.

Prace w formacie TIF lub JPG o wymiarze dłuższego boku minimum 1600 pikseli (tryb koloru pliku: RGB 8 bitów na kanał, profil sRGB)  należy przesłać wraz z wypełnianą kartą zgłoszeniową (do pobrania w zakładce konkursu na stronie www.wspolnahistoria.fdn.pl) pocztą elektroniczną na adres wspolnahistoria@fdn.pl w tytule wpisując: "Konkurs fotograficzny".

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne (I miejsce - 2000 PLN, II miejsce - 1500 PLN, III miejsce - 1000 PLN) ufundowane przez firmę TelePolska. Najlepsze prace zostaną również przedstawione na wystawie pokonkursowej.

Regulamin konkursu oraz Karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie fdn.pl/konkurs-fotograficzny-dziadkowie-i-wnuki

Dodatkowo w konkursie zostanie wyróżniony najlepszy autor poniżej 18. roku życia - otrzyma on atrakcyjną nagrodę rzeczową.

Prace finalistów będą prezentowane na wystawie organizowanej w marcu w Galerii Jabłkowskich przy ul. Chmielnej w Warszawie.

Termin zgłaszania prac mija 25 lutego 2013.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0