Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Śląska Fotografia Prasowa 2012

Rusza 10. edycja konkursu Śląska Fotografia Prasowa, który skierowany jest do profesjonalnych fotografowów, freelancerów i amatorów współpracujących ze śląskimi gazetami i portalami internetowymi lub mieszkających na Śląsku. Termin składania prac upływa 4 lutego 2013 roku.
0

Autor: Marcin Grabowiecki

17 Styczeń 2013
Artykuł na: 2-3 minuty

Biblioteka Śląska i Syndykat Dziennikarzy Województwa Morawsko-Śląskiego i Ołomunieckiego zapraszają do udziału w 10. edycji konkursu Śląska Fotografia Prasowa. Zadaniem konkursu jest wybór i nagrodzenie najlepszych fotografii prasowych z regionu.

W konkursie mogą uczestniczyć profesjonalni fotografowie, freelancerzy i amatorzy współpracujący ze śląskimi gazetami i portalami internetowymi lub zamieszkali na Śląsku (województwo śląskie, dolnośląskie, opolskie oraz województwo morawsko-śląskie Republiki Czeskiej).

Każdy autor może dostarczyć nie więcej niż 6 prac. Mogą to być zdjęcia pojedyncze i/lub fotoreportaże. W przypadku fotoreportażu cały cykl będzie oceniany jako jedna praca, a może się on składać maksymalnie z 8 zdjęć. Maksymalna liczba zdjęć nadesłanych przez jednego uczestnika to 48.

Prace powstałe w 2012 roku i dotyczące wydarzeń tego roku wraz z wypełnionymi formularzami i oświadczeniami należy przesyłać na adres: Biblioteka Śląska, Dział Promocji, plac Rady Europy 1, 40-021 Katowice z dopiskiem na kopercie: ŚLĄSKA FOTOGRAFIA PRASOWA 2012. Zdjęcia można również dostarczyć osobiście do Działu Promocji Biblioteki Śląskiej w Katowicach.

Termin składania prac upływa 4 lutego 2013 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.bs.katowice.pl

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera „Odwaga patrzenia”. Główną nagrodę zdobywa projekt z jednej strony aktualny, a z drugiej uniwersalny, ale...
47
2
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
Niegdyś jeden z najbardziej odosobnionych ośrodków buddyzmu tybetańskiego, dziś jest sezonową atrakcją turystyczną. O regionie Ladakhu opowiada Jakub Śliwa w książce „Cicha mantra"
16
0
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
114
1
Powiązane artykuły