Wyniki konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100"

Dziś został rozstrzygnięty konkurs "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100". Spośród fotografii nadesłanych przez wyłonioną w pierwszym etapie konkursu czwórkę testerów, redakcja Fotopolis wybrała zwycięskie zdjęcie.

Do pierwszego etapu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" zakwalifikowały się cztery osoby - Adam Golec, Łukasz Kuś, Anna Matuszna oraz Mikołaj Tym. To właśnie do nich trafił na testy aparat Fujifilm X100. Każda z wybranych osób była zobowiązana do przygotowania recenzji aparatu i wykonania zdjęcia konkursowego na temat "Pokaż emocje ulicy".

W drugim etapie konkursu spośród zdjęć, które towarzyszyły nadesłanym opiniom, wybraliśmy zwycięską fotografię. Choć wybór nie był łatwy, to byliśmy zgodni co do zwycięzcy. Wygrało zdjęcie autorstwa Łukasza Kusia. Autor w nagrodę otrzymuje własny egzemplarz Fujifilm FinePix X100.Zwycięzcy drugiego etepu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział oraz nadesłane testy i fotografie.

 
Komentarze
Polecane artykuły
L-Mount - Leica, Sigma i Panasonic zawiązują kooperatywę w celu rozwoju pełnoklatkowego systemu
25 Wrz 2018
#Photokina2018 O współpracy Leiki i Panasonika wiemy już od dawna. Teraz do tego grona dołącza Sigma, by rozwijać zaprezentowane w 2014 roku, pełnoklatkowe mocowanie L. Jeśli plotki okażą się prawdą, to na nim bazować będzie nowy, pełnoklatkowy bezlusterkowiec Panasonic.
0
BenQ PD2700U - niedrogi 27-calowy monitor 4K HDR ze 100-procentowym pokryciem sRGB
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 BenQ zaprezentował nowy monitor, który spełnić ma oczekiwania grafików, projektantów i fotografów. Otrzymujemy m.in. ekran 4K HDR, 100-procentowe pokrycie gamutów sRGB i Rec. 709 i specjalny tryb Darkroom, który dostosowuje jasność i kontrast tak, by ułatwić prace przy precyzyjnej obróbce zdjęć.
0
Ricoh GR III - nowa matryca, stabilizacja, szybki AF i dotykowy ekran. Premiera w 2019 roku
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 Ricoh zapowiedział dziś długo oczekiwaną aktualizację dla kultowej w niektórych kręgach serii GR. Trzecia generacja kompaktu APS-C wyposażona została m.in. w 24-milionową matrycę z systemem stabilizacji i pikselami detekcji fazy.
0
CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
24 Wrz 2018
Wywoływanie filmów w domu to duża oszczędność i możliwość wpływu na to, jak będzie prezentował się negatyw. Problemem może być utrzymanie odpowiedniej temperatury odczynników. Z odsieczą przychodzi nowe urządzenie firmy CineStill.
0