Wyniki konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100"

Dziś został rozstrzygnięty konkurs "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100". Spośród fotografii nadesłanych przez wyłonioną w pierwszym etapie konkursu czwórkę testerów, redakcja Fotopolis wybrała zwycięskie zdjęcie.

Do pierwszego etapu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" zakwalifikowały się cztery osoby - Adam Golec, Łukasz Kuś, Anna Matuszna oraz Mikołaj Tym. To właśnie do nich trafił na testy aparat Fujifilm X100. Każda z wybranych osób była zobowiązana do przygotowania recenzji aparatu i wykonania zdjęcia konkursowego na temat "Pokaż emocje ulicy".

W drugim etapie konkursu spośród zdjęć, które towarzyszyły nadesłanym opiniom, wybraliśmy zwycięską fotografię. Choć wybór nie był łatwy, to byliśmy zgodni co do zwycięzcy. Wygrało zdjęcie autorstwa Łukasza Kusia. Autor w nagrodę otrzymuje własny egzemplarz Fujifilm FinePix X100.Zwycięzcy drugiego etepu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział oraz nadesłane testy i fotografie.

Komentarze
Polecane artykuły
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 Mar 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
19 Mar 2019
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
0
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
18 Mar 2019
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
0
Thingyfy Pinhole Pro X - pierwszy otworkowy zoom na świecie
18 Mar 2019
Podczas największych brytyjskich targów fotograficznych The Photography Show 2019, firma Thingyfy pokazała kolejny oryginalny “obiektyw” otworkowy. Co ciekawe, tym razem konstrukcja umożliwi nam regulację ogniskowej.
3