Wyniki konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100"

Dziś został rozstrzygnięty konkurs "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100". Spośród fotografii nadesłanych przez wyłonioną w pierwszym etapie konkursu czwórkę testerów, redakcja Fotopolis wybrała zwycięskie zdjęcie.

Do pierwszego etapu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" zakwalifikowały się cztery osoby - Adam Golec, Łukasz Kuś, Anna Matuszna oraz Mikołaj Tym. To właśnie do nich trafił na testy aparat Fujifilm X100. Każda z wybranych osób była zobowiązana do przygotowania recenzji aparatu i wykonania zdjęcia konkursowego na temat "Pokaż emocje ulicy".

W drugim etapie konkursu spośród zdjęć, które towarzyszyły nadesłanym opiniom, wybraliśmy zwycięską fotografię. Choć wybór nie był łatwy, to byliśmy zgodni co do zwycięzcy. Wygrało zdjęcie autorstwa Łukasza Kusia. Autor w nagrodę otrzymuje własny egzemplarz Fujifilm FinePix X100.Zwycięzcy drugiego etepu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział oraz nadesłane testy i fotografie.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1