Wyniki konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100"

Dziś został rozstrzygnięty konkurs "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100". Spośród fotografii nadesłanych przez wyłonioną w pierwszym etapie konkursu czwórkę testerów, redakcja Fotopolis wybrała zwycięskie zdjęcie.

Do pierwszego etapu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" zakwalifikowały się cztery osoby - Adam Golec, Łukasz Kuś, Anna Matuszna oraz Mikołaj Tym. To właśnie do nich trafił na testy aparat Fujifilm X100. Każda z wybranych osób była zobowiązana do przygotowania recenzji aparatu i wykonania zdjęcia konkursowego na temat "Pokaż emocje ulicy".

W drugim etapie konkursu spośród zdjęć, które towarzyszyły nadesłanym opiniom, wybraliśmy zwycięską fotografię. Choć wybór nie był łatwy, to byliśmy zgodni co do zwycięzcy. Wygrało zdjęcie autorstwa Łukasza Kusia. Autor w nagrodę otrzymuje własny egzemplarz Fujifilm FinePix X100.Zwycięzcy drugiego etepu konkursu "Przetestuj i wygraj Fujifilm X100" serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział oraz nadesłane testy i fotografie.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0