Konkurs "Kartka do Producenta"

Rusza konkurs "Kartka do Producenta". Zadaniem uczestnika jest wykonanie zdjęcia miejsca na terenie województwa śląskiego, w którym jego zdaniem mógłby być realizowany film. Zwycięzca pojedzie na prestiżowy festiwal filmowy Berlinale. Prace można przesyłać do 10 października 2012.


Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun chce pokazać przedstawicielom branży, że Śląsk to znakomite miejsce na kręcenie filmu. Jego twórcy potrzebują w tym Waszej pomocy.

Zrób zdjęcie w swojej okolicy i pokaż jak wspaniała atmosfera w niej panuje! - zachęcają organizatorzy, którzy szukają obrazów tego, co najlepsze w regionie; przyrody, architektury, a przede wszystkim zadowolonych ludzi.

Fotografie można wysyłać na adres: kartkadoproducenta@regiofun.pl do 10 października 2012.

Zdjęciom przyjrzą się zaproszeni przez nas producenci filmowi. Wybiorą jedno z nich, które trafi na widokówkę, będącą wizytówką regionu w branży. Mamy nadzieję, że z jej pomocą zarazimy filmowców pozytywną śląską atmosferą i tym samym przekonamy do kręcenia tu oskarowych dzieł.

Autor najbardziej klimatycznej fotografii wyjedzie na Berlinale - jeden z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie.

Ogłoszenie wyników podczas festiwalu Regiofun, który odbędzie się w dniach 24-28 października 2012.

Szczegółowy regulamin na stronie: regiofun.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0