Konkurs "Kartka do Producenta"

Rusza konkurs "Kartka do Producenta". Zadaniem uczestnika jest wykonanie zdjęcia miejsca na terenie województwa śląskiego, w którym jego zdaniem mógłby być realizowany film. Zwycięzca pojedzie na prestiżowy festiwal filmowy Berlinale. Prace można przesyłać do 10 października 2012.


Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun chce pokazać przedstawicielom branży, że Śląsk to znakomite miejsce na kręcenie filmu. Jego twórcy potrzebują w tym Waszej pomocy.

Zrób zdjęcie w swojej okolicy i pokaż jak wspaniała atmosfera w niej panuje! - zachęcają organizatorzy, którzy szukają obrazów tego, co najlepsze w regionie; przyrody, architektury, a przede wszystkim zadowolonych ludzi.

Fotografie można wysyłać na adres: kartkadoproducenta@regiofun.pl do 10 października 2012.

Zdjęciom przyjrzą się zaproszeni przez nas producenci filmowi. Wybiorą jedno z nich, które trafi na widokówkę, będącą wizytówką regionu w branży. Mamy nadzieję, że z jej pomocą zarazimy filmowców pozytywną śląską atmosferą i tym samym przekonamy do kręcenia tu oskarowych dzieł.

Autor najbardziej klimatycznej fotografii wyjedzie na Berlinale - jeden z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie.

Ogłoszenie wyników podczas festiwalu Regiofun, który odbędzie się w dniach 24-28 października 2012.

Szczegółowy regulamin na stronie: regiofun.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 Mar 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
19 Mar 2019
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
0
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
18 Mar 2019
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
0
Thingyfy Pinhole Pro X - pierwszy otworkowy zoom na świecie
18 Mar 2019
Podczas największych brytyjskich targów fotograficznych The Photography Show 2019, firma Thingyfy pokazała kolejny oryginalny “obiektyw” otworkowy. Co ciekawe, tym razem konstrukcja umożliwi nam regulację ogniskowej.
3