Konkurs "Kartka do Producenta"

Rusza konkurs "Kartka do Producenta". Zadaniem uczestnika jest wykonanie zdjęcia miejsca na terenie województwa śląskiego, w którym jego zdaniem mógłby być realizowany film. Zwycięzca pojedzie na prestiżowy festiwal filmowy Berlinale. Prace można przesyłać do 10 października 2012.


Międzynarodowy Festiwal Producentów Filmowych Regiofun chce pokazać przedstawicielom branży, że Śląsk to znakomite miejsce na kręcenie filmu. Jego twórcy potrzebują w tym Waszej pomocy.

Zrób zdjęcie w swojej okolicy i pokaż jak wspaniała atmosfera w niej panuje! - zachęcają organizatorzy, którzy szukają obrazów tego, co najlepsze w regionie; przyrody, architektury, a przede wszystkim zadowolonych ludzi.

Fotografie można wysyłać na adres: kartkadoproducenta@regiofun.pl do 10 października 2012.

Zdjęciom przyjrzą się zaproszeni przez nas producenci filmowi. Wybiorą jedno z nich, które trafi na widokówkę, będącą wizytówką regionu w branży. Mamy nadzieję, że z jej pomocą zarazimy filmowców pozytywną śląską atmosferą i tym samym przekonamy do kręcenia tu oskarowych dzieł.

Autor najbardziej klimatycznej fotografii wyjedzie na Berlinale - jeden z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie.

Ogłoszenie wyników podczas festiwalu Regiofun, który odbędzie się w dniach 24-28 października 2012.

Szczegółowy regulamin na stronie: regiofun.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1