Polacy nagrodzeni w konkursie Prix de la Photographie Paris

W kolejnej edycji konkursu Prix de la Photographie Paris nagrodzeni zostali Polacy: trzech w kategorii profesjonalnej oraz pięciu w kategorii amatorskiej. Gratulujemy!
Szymon Brodziak "Bizuu Fashion"

Szymon Brodziak dostał trzy nagrody w konkursie Prix de la Photographie Paris. Fotograf zdobył cztery srebrne medale: w kategorii "Reklama - produkt", "Reklama - moda", "Sztuka - akt" oraz "Reklama - kalendarz". W tej ostatniej brązowy medal dostał również Tomasz Tomkowiak. Złoty medal w kategorii "Sztuka - akt" dostał Miłosz Wozaczyński.

Pośród amatorów nagrody dostali: Arkadiusz Jankowski, Emil Stojek, Tomasz Dziubiński, Michał Giedrojć oraz Mateusz Sarełło.

W tym roku na konkurs nadeszło ponad 4 000 zgłoszeń z ponad 76 krajów. "Px3" jest oceniane przez międzynarodowe jury, składające się z kilkudziesięciu autorytetów w dziedzinie fotografii. Jego celem jest promowanie nowych talentów oraz ich prezentacja w paryskim środowisku artystycznym.

Oficjalne wyniki konkursu na stronie: www.px3.fr.
Miłosz Wozaczyński "Two people"

Tomasz Tomkowiak "EWPA Calendar 2011"
 
Komentarze
Polecane artykuły
Umbrill Active Pack - plecak fotograficzny z poduszką powietrzną
12 Gru 2018
Jeśli nosicie sprzęt w plecaku na pewno nie raz zdarzyło się wam go upuścić, lub o coś mocno uderzyć. W przypadku dobrego insertu, nie powoduje to dużych szkód, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. Dlatego twórcy plecaka Umbrill postawili na rozwiązanie, które od lat sprawdza się na rynku przesyłek.
0
Fotopro X-go Predator i Chameleon - nowa seria statywów podróżnych łączy funkcjonalność z przystępną ceną
12 Gru 2018
Predator i Chameleon to dwa nowe lekkie i kompaktowe statywy z głowicą kulową, stworzone z myślą o podróżnikach i fotografach krajobrazu, zarówno tych korzystających z lekkich bezlusterkowców, jak i użytkowników ciężkich lustrzanek i kamer. Obydwa charakteryzują się bardzo przystępną ceną.
0
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
12 Gru 2018
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
0
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
12 Gru 2018
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
1