Polacy nagrodzeni w konkursie Prix de la Photographie Paris

W kolejnej edycji konkursu Prix de la Photographie Paris nagrodzeni zostali Polacy: trzech w kategorii profesjonalnej oraz pięciu w kategorii amatorskiej. Gratulujemy!
Szymon Brodziak "Bizuu Fashion"

Szymon Brodziak dostał trzy nagrody w konkursie Prix de la Photographie Paris. Fotograf zdobył cztery srebrne medale: w kategorii "Reklama - produkt", "Reklama - moda", "Sztuka - akt" oraz "Reklama - kalendarz". W tej ostatniej brązowy medal dostał również Tomasz Tomkowiak. Złoty medal w kategorii "Sztuka - akt" dostał Miłosz Wozaczyński.

Pośród amatorów nagrody dostali: Arkadiusz Jankowski, Emil Stojek, Tomasz Dziubiński, Michał Giedrojć oraz Mateusz Sarełło.

W tym roku na konkurs nadeszło ponad 4 000 zgłoszeń z ponad 76 krajów. "Px3" jest oceniane przez międzynarodowe jury, składające się z kilkudziesięciu autorytetów w dziedzinie fotografii. Jego celem jest promowanie nowych talentów oraz ich prezentacja w paryskim środowisku artystycznym.

Oficjalne wyniki konkursu na stronie: www.px3.fr.
Miłosz Wozaczyński "Two people"

Tomasz Tomkowiak "EWPA Calendar 2011"
 
Komentarze
Polecane artykuły
TinyMOS NANO1 to jedna z najbardziej kompaktowych kamer do astrofotografii
17 Paź 2018
NANO1 to prawdziwy maluch o sporych możliwościach. Zapewnia rejestrowanie filmów w 4K, fotografowanie w rozdzielczości 12 Mp i oferuje podwójny system mocowania obiektywów. A to nie wszystkie cechy kamery zaprojektowanej z myślą o astrofotografii.
0
Mate 20 Pro - fotograficzna bestia Huawei zaprezentowana
17 Paź 2018
Potrójny moduł kamer z optycznym zakresem od 16 do 80 mm, sztuczna inteligencja i najnowsze technologie poprawiające jakość obrazu oraz funkcjonalne tryby pracy - to tylko niektóre z cech zaprezentowanego flagowca Huawei Mate 20 Pro.
0
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
16 Paź 2018
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
0
TourBox to niedroga konsola, która usprawni pracę w programach graficznych
16 Paź 2018
Choć może to brzmieć niewiarygodnie, często fotografowie spędzają znacznie więcej czasu na obróbce niż samym wykonywaniu zdjęć. Nic dziwnego, że wciąż powstają rozwiązania, które mają ten proces przyspieszyć. Twórcy konsoli TourBox obrali przy tym bardzo ciekawy kierunek.
0