Polacy nagrodzeni w konkursie Prix de la Photographie Paris

W kolejnej edycji konkursu Prix de la Photographie Paris nagrodzeni zostali Polacy: trzech w kategorii profesjonalnej oraz pięciu w kategorii amatorskiej. Gratulujemy!
Szymon Brodziak "Bizuu Fashion"

Szymon Brodziak dostał trzy nagrody w konkursie Prix de la Photographie Paris. Fotograf zdobył cztery srebrne medale: w kategorii "Reklama - produkt", "Reklama - moda", "Sztuka - akt" oraz "Reklama - kalendarz". W tej ostatniej brązowy medal dostał również Tomasz Tomkowiak. Złoty medal w kategorii "Sztuka - akt" dostał Miłosz Wozaczyński.

Pośród amatorów nagrody dostali: Arkadiusz Jankowski, Emil Stojek, Tomasz Dziubiński, Michał Giedrojć oraz Mateusz Sarełło.

W tym roku na konkurs nadeszło ponad 4 000 zgłoszeń z ponad 76 krajów. "Px3" jest oceniane przez międzynarodowe jury, składające się z kilkudziesięciu autorytetów w dziedzinie fotografii. Jego celem jest promowanie nowych talentów oraz ich prezentacja w paryskim środowisku artystycznym.

Oficjalne wyniki konkursu na stronie: www.px3.fr.
Miłosz Wozaczyński "Two people"

Tomasz Tomkowiak "EWPA Calendar 2011"
Komentarze
Polecane artykuły
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0
„Bezsenna” Darka Szubińskiego to opowieść o poświęceniu i pracy dla innych. Już jutro wernisaż wystawy i premiera albumu
20 Lut 2019
„Bezsenna” to fotograficzny zapis pracy Zofii Kobus, która od ponad 18 lat sama co noc wypieka chleb dla mieszkańców Garwolina. Poświęcenie ponad 70-letniej kobiety dostrzegł i uwiecznił na zdjęciach fotograf Darek Szubiński.
1
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 Lut 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0