Photo Diploma Award Poznań 2011

Do 8 lipca można przesyłać zgłoszenia do nowego konkursu skierowanego do absolwentów, którzy zdobyli w ostatnim czasie dyplom wyższej uczelni z dziedziny fotografii. Zdobywca Grand Prix Photo Diploma Award Poznań 2011 otrzyma 6 tys. złotych!

Photo Diploma Award Poznań 2011 jest nowym międzynarodowym konkursem, którego celem jest prezentowanie i promowanie najlepszych dyplomów licencjackich i magisterskich w dziedzinie fotografii.

Konkurs towarzyszący 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, uznanemu za jedno z ważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce, daje uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności jak również profesjonalistom - kuratorom, krytykom, właścicielom galerii.

Uczestnicy mają szansę wzięcia udziału w wystawie, spotkania młodych fotografów z całego świata i zaprezentowania swojej indywidualnej wystawy w czasie 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013 roku!

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich absolwentów (studia licencjackie oraz magisterskie), którzy zdobyli dyplom z dziedziny fotografii pomiędzy 1.07.2009 a 31.06.2011.

Złożenie aplikacji jest proste i nic nie kosztuje!

Niezależne międzynarodowe Jury składające się z ekspertów w dziedzinie fotografii współczesnej - artystów, krytyków oraz kuratorów, wybierze uczestników, którzy wezmą udział w wystawie pokonkursowej, a spośród nich wybierze zdobywcę Grand Prix i Pierwszej Nagrody. Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 złotych oraz zaproszenie do zaprezentowania indywidualnej wystawy podczas 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013. Zdobywca Pierwszej Nagrody otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 PLN.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 8.07.2011 godz. 23.00 CET.

Otwarcie wystawy oraz ceremonia wręczenia nagród: 23.09.2011.

Szczegółowe informacje na www.photodiploma.com.

Organizatorzy: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, Galeria Miejska ARSENAŁ w Poznaniu.
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Aputure - wszechstronna lampa LED Light Storm LS CS120 d II oraz softboksy
16 Sty 2019
Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe produkty z oferty Aputure. Wśród nich m.in. nowa generacja jednej z najciekawszych LED-owych lamp światła ciągłego na rynku.
0
CamFi Pro Plus - bezprzewodowy tethering teraz także z najważniejszymi programami do edycji
16 Sty 2019
Pokazany rok temu moduł CamFi Pro obiecywał najwygodniejszy bezprzewodowy tethering na rynku. Kwestią zaburzającą workflow była jednak konieczność eksportu przesłanych zdjęć do zewnętrznych aplikacji. Teraz nareszcie materiał możemy bezpośrednio przesyłać m.in do programów Lightroom i Capture One.
0
#StudioEOSR - oznacz zdjęcia i wygraj udział w warsztatach fotografii studyjnej!
16 Sty 2019
Chcesz poznać specyfikę profesjonalnej pracy w studio i możliwości najnowszego bezlusterkowca Canon EOS R? Zobacz, jak wygrać jedno z 6 miejsc w warsztatach, które dla Was mamy.
0
Nowe obiektywy Tamron kompatybilne z bezlusterkowym systemem Nikon Z
16 Sty 2019
Aż 6 zoomów Tamrona otrzymało nową aktualizację, dzięki której obiektywy staną się w pełni kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!