Photo Diploma Award Poznań 2011

Do 8 lipca można przesyłać zgłoszenia do nowego konkursu skierowanego do absolwentów, którzy zdobyli w ostatnim czasie dyplom wyższej uczelni z dziedziny fotografii. Zdobywca Grand Prix Photo Diploma Award Poznań 2011 otrzyma 6 tys. złotych!

Photo Diploma Award Poznań 2011 jest nowym międzynarodowym konkursem, którego celem jest prezentowanie i promowanie najlepszych dyplomów licencjackich i magisterskich w dziedzinie fotografii.

Konkurs towarzyszący 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, uznanemu za jedno z ważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce, daje uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności jak również profesjonalistom - kuratorom, krytykom, właścicielom galerii.

Uczestnicy mają szansę wzięcia udziału w wystawie, spotkania młodych fotografów z całego świata i zaprezentowania swojej indywidualnej wystawy w czasie 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013 roku!

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich absolwentów (studia licencjackie oraz magisterskie), którzy zdobyli dyplom z dziedziny fotografii pomiędzy 1.07.2009 a 31.06.2011.

Złożenie aplikacji jest proste i nic nie kosztuje!

Niezależne międzynarodowe Jury składające się z ekspertów w dziedzinie fotografii współczesnej - artystów, krytyków oraz kuratorów, wybierze uczestników, którzy wezmą udział w wystawie pokonkursowej, a spośród nich wybierze zdobywcę Grand Prix i Pierwszej Nagrody. Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 złotych oraz zaproszenie do zaprezentowania indywidualnej wystawy podczas 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013. Zdobywca Pierwszej Nagrody otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 PLN.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 8.07.2011 godz. 23.00 CET.

Otwarcie wystawy oraz ceremonia wręczenia nagród: 23.09.2011.

Szczegółowe informacje na www.photodiploma.com.

Organizatorzy: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, Galeria Miejska ARSENAŁ w Poznaniu.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem AF 14 mm f/2.8 i wygraj swój własny egzemplarz
20 Paź 2018
Wspólnie z Foto-Techniką, wyłącznym dystrybutorem marki Samyang w Polsce, wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym będziecie mogli sprawdzić w boju wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Samyang AF 14 mm f/2.8. Autor najlepszego testu otrzyma swój własny egzemplarz tego modelu z mocowaniem Nikon lub Canon.
0
Zawiedzeni możliwościami filmowymi Canona EOS R? Magic Lantern już nad nim pracuje
19 Paź 2018
Oprogramowanie Magic Lantern znane jest chyba wszystkim, którzy na przestrzenie ostatniej dekady zgłębiali temat filmowania lustrzankami Canona. W przypadku niektórych modeli pozwala ono diametralnie rozszerzyć możliwości filmowe aparatu. Teraz jego twórcy biorą na warsztat model EOS R.
0
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 Paź 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - pozostał miesiąc na zgłaszanie prac
19 Paź 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0