Photo Diploma Award Poznań 2011

Do 8 lipca można przesyłać zgłoszenia do nowego konkursu skierowanego do absolwentów, którzy zdobyli w ostatnim czasie dyplom wyższej uczelni z dziedziny fotografii. Zdobywca Grand Prix Photo Diploma Award Poznań 2011 otrzyma 6 tys. złotych!

Photo Diploma Award Poznań 2011 jest nowym międzynarodowym konkursem, którego celem jest prezentowanie i promowanie najlepszych dyplomów licencjackich i magisterskich w dziedzinie fotografii.

Konkurs towarzyszący 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, uznanemu za jedno z ważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce, daje uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności jak również profesjonalistom - kuratorom, krytykom, właścicielom galerii.

Uczestnicy mają szansę wzięcia udziału w wystawie, spotkania młodych fotografów z całego świata i zaprezentowania swojej indywidualnej wystawy w czasie 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013 roku!

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich absolwentów (studia licencjackie oraz magisterskie), którzy zdobyli dyplom z dziedziny fotografii pomiędzy 1.07.2009 a 31.06.2011.

Złożenie aplikacji jest proste i nic nie kosztuje!

Niezależne międzynarodowe Jury składające się z ekspertów w dziedzinie fotografii współczesnej - artystów, krytyków oraz kuratorów, wybierze uczestników, którzy wezmą udział w wystawie pokonkursowej, a spośród nich wybierze zdobywcę Grand Prix i Pierwszej Nagrody. Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 złotych oraz zaproszenie do zaprezentowania indywidualnej wystawy podczas 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013. Zdobywca Pierwszej Nagrody otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 PLN.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 8.07.2011 godz. 23.00 CET.

Otwarcie wystawy oraz ceremonia wręczenia nagród: 23.09.2011.

Szczegółowe informacje na www.photodiploma.com.

Organizatorzy: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, Galeria Miejska ARSENAŁ w Poznaniu.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1