Photo Diploma Award Poznań 2011

Do 8 lipca można przesyłać zgłoszenia do nowego konkursu skierowanego do absolwentów, którzy zdobyli w ostatnim czasie dyplom wyższej uczelni z dziedziny fotografii. Zdobywca Grand Prix Photo Diploma Award Poznań 2011 otrzyma 6 tys. złotych!

Photo Diploma Award Poznań 2011 jest nowym międzynarodowym konkursem, którego celem jest prezentowanie i promowanie najlepszych dyplomów licencjackich i magisterskich w dziedzinie fotografii.

Konkurs towarzyszący 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, uznanemu za jedno z ważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce, daje uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności jak również profesjonalistom - kuratorom, krytykom, właścicielom galerii.

Uczestnicy mają szansę wzięcia udziału w wystawie, spotkania młodych fotografów z całego świata i zaprezentowania swojej indywidualnej wystawy w czasie 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013 roku!

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich absolwentów (studia licencjackie oraz magisterskie), którzy zdobyli dyplom z dziedziny fotografii pomiędzy 1.07.2009 a 31.06.2011.

Złożenie aplikacji jest proste i nic nie kosztuje!

Niezależne międzynarodowe Jury składające się z ekspertów w dziedzinie fotografii współczesnej - artystów, krytyków oraz kuratorów, wybierze uczestników, którzy wezmą udział w wystawie pokonkursowej, a spośród nich wybierze zdobywcę Grand Prix i Pierwszej Nagrody. Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 złotych oraz zaproszenie do zaprezentowania indywidualnej wystawy podczas 8. Biennale Fotografii w Poznaniu w 2013. Zdobywca Pierwszej Nagrody otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 PLN.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 8.07.2011 godz. 23.00 CET.

Otwarcie wystawy oraz ceremonia wręczenia nagród: 23.09.2011.

Szczegółowe informacje na www.photodiploma.com.

Organizatorzy: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, 7. Biennale Fotografii w Poznaniu, Galeria Miejska ARSENAŁ w Poznaniu.
Komentarze
Polecane artykuły
Trwa Brzeski Festiwal Fotografii Otworkowej. Zobacz co przygotowali organizatorzy
25 Kwi 2019
To już czwarta edycja Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej. Święto fotografowania camerą obscurą potrwa w Brzegu w województwie opolskim jeszcze do niedzieli 28 kwietnia.
0
Tamron 35-150 mm f/2.8-4 Di VC OSD - wszechstronny zoom do Canona i Nikona
25 Kwi 2019
Wyrazisty obraz, zaawansowana optyka ze stabilizacją, wydajny autofokus oraz uszczelnienia newralgicznych miejsc obiektywu - oto zaprezentowany Tamron 35-150 mm f/2.8-4 Di VC OSD.
0
„Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet” - pokaz filmu już dziś w CK Lublin
25 Kwi 2019
Pracownia Fotografii Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na cykl filmów poświęconych fotografii - Ruchome kadry. Już dziś (25 kwietnia) o 18:00 odbędzie się pokaz filmu poświęconego legendarnej Zofii Rydet, w którym ona sama jest narratorką!
0
Zeiss Otus 100 mm f/1.4 - nowy król obiektywów portretowych?
25 Kwi 2019
Nowy pełnoklatkowy obiektyw z serii Otus, kierowany do użytkowników lustrzanek Canon i Nikon oferować ma wszystko, by jakość wykonywanych z jego pomocą portretów stała na jak najwyższym poziomie.
1