Konkurs fotograficzny "W drodze..."

Stowarzyszenie "Maraton" z Gorlic zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "W drodze..." Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, którzy polską drogę uwiecznili w ciekawej scenerii architektonicznej, przyrodniczej, kulturowej lub infrastrukturalnej. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2010.
Trwa Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "W drodze..." Przedmiotem fotografii konkursowej powinny być krajobrazy z dróg polskich, atrakcje kulturalne, historyczne, architektoniczne, przyrodnicze napotkane w podróży. Tematem fotografii mogą być także sytuacje, ciekawostki i zdarzenia napotkane na drodze, obiekty drogowe, infrastruktura i otoczenie. ]Nagrody
KATEGORIA OPEN
 1. Nagroda rzeczowa o wartości 1500 zł
 2. Nagroda rzeczowa o wartości 1000 zł
 3. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  • Wyróżnienia o wartości 200 zł - każde
  KATEGORIA JUNIOR
  1. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  2. Nagroda rzeczowa o wartości 600 zł
  3. Nagroda rzeczowa o wartości 500 zł
   • Wyróżnienia rzeczowe o wartości 100 zł - każde
   Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziemy na stronie: www.weekendnaftowy.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
18 Paź 2018
Kilka dni temu informowaliśmy Was o kickstarterowej kampanii przenośnej drukarki Holga Printer, którą obsłużymy bez jakiegokolwiek źródła prądu. Na tej samej zasadzie bazuje bliźniaczo podobne urządzenie KiiPix, a do tego jest już dostępne na rynku.
0
Upadłość producenta szkieł Meyer Optik Görlitz
18 Paź 2018
W sierpniu informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która w ostatnim czasie przywróciła zza grobu takie marki jak Meyer Optik Gorlitz, Schacht czy Oprema Jena. Firma przechodzi proces upadłościowy, a osoby, które zainwestowały w sprzęt prawdopodobnie nie zobaczą ani obiektywów, ani pieniędzy.
0
Fotograficzna kapsuła czasu zakopana w Warszawie. Wiadomość do przyszłych pokoleń zostanie odkryta w 2118 roku
18 Paź 2018
Kapsuły czasu to świetna zabawa, ale i gratka dla przyszłych historyków. Jedna z nich, przy wsparciu Domu Spotkań z Historią, Fujifilm i AD Studio została właśnie zakopana w Warszawie z okazji obchodów 100-lecia wolności Polski.
0
Na pierwszej linii - spotkanie z Michałem Dyjukiem w Muzeum Powstania Warszawskiego
18 Paź 2018
Po wakacyjnej przerwie, gościem spotkania z cyklu „Na pierwszej linii” będzie fotoreporter Michał Dyjuk, który dokumentował m.in. sytuację represjonowanej mniejszości muzułmańskiej Rohingya oraz uchodźców u wybrzeży Libii, a także starcia towarzyszące szczytowi G20.
0