Konkurs fotograficzny "W drodze..."

Stowarzyszenie "Maraton" z Gorlic zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "W drodze..." Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, którzy polską drogę uwiecznili w ciekawej scenerii architektonicznej, przyrodniczej, kulturowej lub infrastrukturalnej. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2010.
Trwa Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "W drodze..." Przedmiotem fotografii konkursowej powinny być krajobrazy z dróg polskich, atrakcje kulturalne, historyczne, architektoniczne, przyrodnicze napotkane w podróży. Tematem fotografii mogą być także sytuacje, ciekawostki i zdarzenia napotkane na drodze, obiekty drogowe, infrastruktura i otoczenie. ]Nagrody
KATEGORIA OPEN
 1. Nagroda rzeczowa o wartości 1500 zł
 2. Nagroda rzeczowa o wartości 1000 zł
 3. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  • Wyróżnienia o wartości 200 zł - każde
  KATEGORIA JUNIOR
  1. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  2. Nagroda rzeczowa o wartości 600 zł
  3. Nagroda rzeczowa o wartości 500 zł
   • Wyróżnienia rzeczowe o wartości 100 zł - każde
   Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziemy na stronie: www.weekendnaftowy.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0