Konkurs fotograficzny "W drodze..."

Stowarzyszenie "Maraton" z Gorlic zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "W drodze..." Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, którzy polską drogę uwiecznili w ciekawej scenerii architektonicznej, przyrodniczej, kulturowej lub infrastrukturalnej. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2010.
Trwa Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "W drodze..." Przedmiotem fotografii konkursowej powinny być krajobrazy z dróg polskich, atrakcje kulturalne, historyczne, architektoniczne, przyrodnicze napotkane w podróży. Tematem fotografii mogą być także sytuacje, ciekawostki i zdarzenia napotkane na drodze, obiekty drogowe, infrastruktura i otoczenie. ]Nagrody
KATEGORIA OPEN
 1. Nagroda rzeczowa o wartości 1500 zł
 2. Nagroda rzeczowa o wartości 1000 zł
 3. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  • Wyróżnienia o wartości 200 zł - każde
  KATEGORIA JUNIOR
  1. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  2. Nagroda rzeczowa o wartości 600 zł
  3. Nagroda rzeczowa o wartości 500 zł
   • Wyróżnienia rzeczowe o wartości 100 zł - każde
   Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziemy na stronie: www.weekendnaftowy.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Aparaty Fujifilm X-T3 i X-T30 do wygrania w konkursie Grand Press Photo
22 Mar 2019
Fujifilm zostało mecenasem największego w Polsce konkursu fotografii prasowej. Z tej okazji na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają najnowsze aparaty producenta.
0
Art Bibuła - festiwal zinów i photobooków już pod koniec marca w Katowicach
22 Mar 2019
Ponad dwudziestu artystów, osiem spotkań, dwa warsztaty i jedna debata, a do tego setki niezależnych publikacji, których nie zobaczymy w komercyjnym obiegu. Tak zapowiada się pierwszy śląski festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw, który odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki w ostatni weekend marca.
0
Grand Press Photo 2019 czeka na zgłoszenia
22 Mar 2019
Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne i książki fotograficzne do Grand Press Photo 2019. Termin składania prac upływa 3 kwietnia o północy.
0
Wesprzyj dodruk książki „Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki
21 Mar 2019
Podręczniki Witolda Dederki uznawane są za najlepsze polskie książki podejmujące temat sztuki fotograficznej. Niestety nakład niektórych tytułów od dawna jest już wyczerpany. Wydawca właśnie ruszył z kampanią której celem jest dodruk pierwszej części trylogii.
0