Konkurs fotograficzny "W drodze..."

Stowarzyszenie "Maraton" z Gorlic zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "W drodze..." Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących, którzy polską drogę uwiecznili w ciekawej scenerii architektonicznej, przyrodniczej, kulturowej lub infrastrukturalnej. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2010.
Trwa Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "W drodze..." Przedmiotem fotografii konkursowej powinny być krajobrazy z dróg polskich, atrakcje kulturalne, historyczne, architektoniczne, przyrodnicze napotkane w podróży. Tematem fotografii mogą być także sytuacje, ciekawostki i zdarzenia napotkane na drodze, obiekty drogowe, infrastruktura i otoczenie. ]Nagrody
KATEGORIA OPEN
 1. Nagroda rzeczowa o wartości 1500 zł
 2. Nagroda rzeczowa o wartości 1000 zł
 3. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  • Wyróżnienia o wartości 200 zł - każde
  KATEGORIA JUNIOR
  1. Nagroda rzeczowa o wartości 700 zł
  2. Nagroda rzeczowa o wartości 600 zł
  3. Nagroda rzeczowa o wartości 500 zł
   • Wyróżnienia rzeczowe o wartości 100 zł - każde
   Regulamin i kartę zgłoszenia znajdziemy na stronie: www.weekendnaftowy.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1