Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny BikeShot

Zachęcamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym BikeShot, którego tematem jest szeroko pojęta "fotografia rowerowa". Swoje prace można zgłaszać do 30 września 2010. Na zwycięzców czekają aparty Olympus mju TOUGH.
Stowarzyszenie "Magna Silesia" zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym BikeShot. Konkurs realizowany jest za pośrednictwem serwisu www.bikeshot.pl.

Tematem konkursu jest "fotografia rowerowa". Organizator rozumie prze to szerokie spektrum fotografii przedstawiającej lub nawiązującej w swej treści do roweru i wszelkiej aktywności człowieka z nim związanej. Są to więc fotografie sportowe, reportażowe, turystyczne, studyjne itp., które w jakikolwiek sposób łączą się z kulturą rowerową.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zalogować się na stronie www.bikeshot.pl, gdzie dostępny jest regulamin konkursu.

Na zwycięzców czekają nastepujące nagrody:
  1. miejsce: Olympus mju TOUGH-8010
  2. miejsce: Olympus mju TOUGH-6020
  3. miejsce: Olympus mju TOUGH-3000
  4. [LSTu|Wyróżnienie: lornetki firmy Olympus]Prace można zgłaszać do 30 września 2010.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 Lut 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
15 Lut 2019
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
15 Lut 2019
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
0