Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny BikeShot

Zachęcamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym BikeShot, którego tematem jest szeroko pojęta "fotografia rowerowa". Swoje prace można zgłaszać do 30 września 2010. Na zwycięzców czekają aparty Olympus mju TOUGH.
Stowarzyszenie "Magna Silesia" zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym BikeShot. Konkurs realizowany jest za pośrednictwem serwisu www.bikeshot.pl.

Tematem konkursu jest "fotografia rowerowa". Organizator rozumie prze to szerokie spektrum fotografii przedstawiającej lub nawiązującej w swej treści do roweru i wszelkiej aktywności człowieka z nim związanej. Są to więc fotografie sportowe, reportażowe, turystyczne, studyjne itp., które w jakikolwiek sposób łączą się z kulturą rowerową.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zalogować się na stronie www.bikeshot.pl, gdzie dostępny jest regulamin konkursu.

Na zwycięzców czekają nastepujące nagrody:
  1. miejsce: Olympus mju TOUGH-8010
  2. miejsce: Olympus mju TOUGH-6020
  3. miejsce: Olympus mju TOUGH-3000
  4. [LSTu|Wyróżnienie: lornetki firmy Olympus]Prace można zgłaszać do 30 września 2010.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1