Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny BikeShot

Zachęcamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym BikeShot, którego tematem jest szeroko pojęta "fotografia rowerowa". Swoje prace można zgłaszać do 30 września 2010. Na zwycięzców czekają aparty Olympus mju TOUGH.
Stowarzyszenie "Magna Silesia" zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym BikeShot. Konkurs realizowany jest za pośrednictwem serwisu www.bikeshot.pl.

Tematem konkursu jest "fotografia rowerowa". Organizator rozumie prze to szerokie spektrum fotografii przedstawiającej lub nawiązującej w swej treści do roweru i wszelkiej aktywności człowieka z nim związanej. Są to więc fotografie sportowe, reportażowe, turystyczne, studyjne itp., które w jakikolwiek sposób łączą się z kulturą rowerową.

Aby wziąć udział w Konkursie należy zalogować się na stronie www.bikeshot.pl, gdzie dostępny jest regulamin konkursu.

Na zwycięzców czekają nastepujące nagrody:
  1. miejsce: Olympus mju TOUGH-8010
  2. miejsce: Olympus mju TOUGH-6020
  3. miejsce: Olympus mju TOUGH-3000
  4. [LSTu|Wyróżnienie: lornetki firmy Olympus]Prace można zgłaszać do 30 września 2010.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Sofort teraz w nowej czarnej odsłonie
24 Wrz 2018
W połowie 2016 roku Leica aparatem Sofort zadebiutowała w świecie fotografii natychmiastowej. Wtedy też aparat był dostępny w trzech wariantach kolorystycznych - białym, pomarańczowym i miętowym. Tym razem do tego grona dołącza kolor czarny.
0
Jacob Aue Sobol: „Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“
24 Wrz 2018
„Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“ powiedział kiedyś Jacob Aue Sobol, fotograf agencji Magnum Photos. Mówiąc te słowa miał myśli fotografowanie „z ręki”, pracę z intuicją i sercem oraz decydujący moment, w którym zapominamy, że trzymamy w rękach aparat. Właśnie taka jest wystawa „With and Without You“, której wernisaż odbędzie się 28 września w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
0
Powrót „I’m Back“. Cyfrowa przystawka do analoga jest już w fazie produkcji
24 Wrz 2018
Pamiętacie „I’m Back“ cyfrową przystawkę, która ma pozwolić na elektroniczny zapis zdjęć wykonanych przy użyciu starych analogowych aparatów. Teraz projekt znalazł się na etapie produkcji i wszystko jest na dobrej drodze, by akcesorium trafiło do sprzedaży.
1
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0