Prezentacja na temat Adobe CS5 w Cortlandzie

Sklep Cortland zaprasza do swojego warszawskiego ośrodka szkoleniowego na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Adobe Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Impreza odbędzie się dwukrotnie, najpierw 24, później 27 maja.

Cortland zaprasza na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach, 24 i 27 maja w godzinach 11:00 - 16:00 w Ośrodku Szkoleniowym w siedzibie firmy w Warszawie. Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Po dalsze szczegóły odsyłamy na {LNK|http://www.cortland.pl/index.php?dispatch=pages.view&page_id=111;stronę Cortlandu.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0