Prezentacja na temat Adobe CS5 w Cortlandzie

Sklep Cortland zaprasza do swojego warszawskiego ośrodka szkoleniowego na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Adobe Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Impreza odbędzie się dwukrotnie, najpierw 24, później 27 maja.

Cortland zaprasza na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach, 24 i 27 maja w godzinach 11:00 - 16:00 w Ośrodku Szkoleniowym w siedzibie firmy w Warszawie. Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Po dalsze szczegóły odsyłamy na {LNK|http://www.cortland.pl/index.php?dispatch=pages.view&page_id=111;stronę Cortlandu.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3