Prezentacja na temat Adobe CS5 w Cortlandzie

Sklep Cortland zaprasza do swojego warszawskiego ośrodka szkoleniowego na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Adobe Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Impreza odbędzie się dwukrotnie, najpierw 24, później 27 maja.

Cortland zaprasza na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach, 24 i 27 maja w godzinach 11:00 - 16:00 w Ośrodku Szkoleniowym w siedzibie firmy w Warszawie. Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Po dalsze szczegóły odsyłamy na {LNK|http://www.cortland.pl/index.php?dispatch=pages.view&page_id=111;stronę Cortlandu.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0