Prezentacja na temat Adobe CS5 w Cortlandzie

Sklep Cortland zaprasza do swojego warszawskiego ośrodka szkoleniowego na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Adobe Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Impreza odbędzie się dwukrotnie, najpierw 24, później 27 maja.

Cortland zaprasza na bezpłatną prezentację poświęconą nowym funkcjom pakietu Creative Suite 5 Design Premium, w którego skład wchodzi między innymi program Photoshop. Zajęcia odbędą się w dwóch terminach, 24 i 27 maja w godzinach 11:00 - 16:00 w Ośrodku Szkoleniowym w siedzibie firmy w Warszawie. Udział w prezentacji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Po dalsze szczegóły odsyłamy na {LNK|http://www.cortland.pl/index.php?dispatch=pages.view&page_id=111;stronę Cortlandu.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0