Egzaminy w Akademii Fotografii - drugi termin

W najbliższą sobotę, 27 maja w Akademii Fotografii w Warszawie odbędzie się druga tura egzaminów wstępnych na zaoczone i dzienne studia Wydziału Fotografii oraz Wydziału Grafiki Komputerowej.
Akademia Fotografii stale się rozwija, cały czas zapewniając swoim studentom nowe możliwości kształcenia. Od dwóch lat szkoła prowadzi nie tylko studia zaoczne, ale także dzienne, a od roku na AF działa nowy Wydział Grafiki Komputerowej. Rozwój szkoły niesie za sobą zmiany w infrastrukturze i wyposażeniu Akademii. W nowym roku akademickim do dyspozycji studentówbędą pozostawać wielostanowiskowa pracownia komputerowa, ciemnia w nowym, większym pomieszczeniu oraz trzy studia fotograficzne.

studio w Akademii Fotografii


Na stronie internetowej Akademii Fotografii można znaleźć program studiów i szczegóły rekrutacji a także obejrzeć nowe pomieszczenia.Drugi termin egzaminów wstępnych na Wydziały Fotografii oraz Grafiki Komputerowej w Akademii Fotografii wyznaczony został na sobotę, 27 maja, w godzinach 9.00-18.00. Egzaminy odbędą się w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
Young Poland 2019 - oto najlepsze zdjęcia młodych polskich fotografów z konkursu Grand Press Photo
17 Maj 2019
Young Poland to specjalna sekcja konkursu GPP, kierowana do twórców, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. Zobaczcie, jakie zdjęcie podbiły w tym roku serca jurorów.
2
Poznaliśmy laureatów Grand Press Photo 2019. Zobacz najlepsze polskie zdjęcia prasowe minionego roku
16 Maj 2019
Tegoroczna edycja najważniejszego polskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo dobiegła końca. Oto najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów.
7
Olympus obchodzi 100 urodziny. Poznaj historię firmy, która ma własne spojrzenie na fotografię
13 Maj 2019
W tym roku Olympus świętuje jubileusz swojego powstania. Przyjrzyjcie się najważniejszym dokonaniom firmy.
3
Za kulisami sesji okładkowej Digital Camera Polska z Tadeuszem Rolke [WIDEO]
13 Maj 2019
Najnowsze wydaniu magazynu DCP składa hołd Tadeuszowi Rolke - ikonie polskiego reportażu i fotografii mody, który kończy właśnie 90 lat. By podkreślić wyjątkowość tego wydania, powstała autorska sesja okładkowa. Zajrzyjcie za jej kulisy.
3