Egzaminy na Wydziały Fotografii i Grafiki Komputerowej w AF

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia w Akademii Fotografii w Warszawie odbędą się egzaminy wstępne na zaoczone i dzienne studia Wydziału Fotografii oraz Wydziału Grafiki Komputerowej. Prezentujemy informacje o rekrutacji i nowej infrastrukturze szkoły.
Akademia Fotografii stale się rozwija, cały czas zapewniając swoim studentom nowe możliwości kształcenia. Od dwóch lat szkoła prowadzi nie tylko studia zaoczne, ale także dzienne, a od roku na AF działa nowy Wydział Grafiki Komputerowej. Rozwój szkoły niesie za sobą zmiany w infrastrukturze i wyposażeniu Akademii. W ostatnim roku szkoła powiększyła się o nowe, trzecie studio fotograficzne i wielostanowiskową pracownię komputerową. Ciemnia otrzymała nowe, większe pomieszczenie, a w salach wykładowych i studiach pojawiły się nowe projektory multimedialne ułatwiające pracę w czasie wykładów i ćwiczeń praktycznych.


od góry: studio i nowa ciemnia w Akademii Fotografii

Jednak jak piszą twórcy szkoły to nie infrastruktura jest największą zaletą Akademii Fotografii: To wszystko byłyby zimne kąty, wypełnione zimnymi przedmiotami. Gorącą atmosferę tworzą wykładowcy mający oryginalne, autorskie programy nauczania modyfikowane zgodnie z potrzebami poszczególnych grup słuchaczy. Wykładowcy będąc sami pasjonatami fotografii, tą pasją zarażają studentów, stając się ich przewodnikami po niesłychanie bogatej dyscyplinie, jaką jest fotografia.Na stronie internetowej Akademii Fotografii można znaleźć program studiów i szczegóły rekrutacji a także obejrzeć nowe pomieszczenia.

Pierwszy termin egzaminów wstępnych na Wydziały Fotografii oraz Grafiki Komputerowej w Akademii Fotografii wyznaczony został na sobotę, 29 kwietnia, w godzinach 9.00-18.00. Egzaminy odbędą się w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1