Egzaminy na Wydziały Fotografii i Grafiki Komputerowej w AF

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia w Akademii Fotografii w Warszawie odbędą się egzaminy wstępne na zaoczone i dzienne studia Wydziału Fotografii oraz Wydziału Grafiki Komputerowej. Prezentujemy informacje o rekrutacji i nowej infrastrukturze szkoły.
Akademia Fotografii stale się rozwija, cały czas zapewniając swoim studentom nowe możliwości kształcenia. Od dwóch lat szkoła prowadzi nie tylko studia zaoczne, ale także dzienne, a od roku na AF działa nowy Wydział Grafiki Komputerowej. Rozwój szkoły niesie za sobą zmiany w infrastrukturze i wyposażeniu Akademii. W ostatnim roku szkoła powiększyła się o nowe, trzecie studio fotograficzne i wielostanowiskową pracownię komputerową. Ciemnia otrzymała nowe, większe pomieszczenie, a w salach wykładowych i studiach pojawiły się nowe projektory multimedialne ułatwiające pracę w czasie wykładów i ćwiczeń praktycznych.


od góry: studio i nowa ciemnia w Akademii Fotografii

Jednak jak piszą twórcy szkoły to nie infrastruktura jest największą zaletą Akademii Fotografii: To wszystko byłyby zimne kąty, wypełnione zimnymi przedmiotami. Gorącą atmosferę tworzą wykładowcy mający oryginalne, autorskie programy nauczania modyfikowane zgodnie z potrzebami poszczególnych grup słuchaczy. Wykładowcy będąc sami pasjonatami fotografii, tą pasją zarażają studentów, stając się ich przewodnikami po niesłychanie bogatej dyscyplinie, jaką jest fotografia.Na stronie internetowej Akademii Fotografii można znaleźć program studiów i szczegóły rekrutacji a także obejrzeć nowe pomieszczenia.

Pierwszy termin egzaminów wstępnych na Wydziały Fotografii oraz Grafiki Komputerowej w Akademii Fotografii wyznaczony został na sobotę, 29 kwietnia, w godzinach 9.00-18.00. Egzaminy odbędą się w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0