Egzaminy na Wydziały Fotografii i Grafiki Komputerowej w AF

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia w Akademii Fotografii w Warszawie odbędą się egzaminy wstępne na zaoczone i dzienne studia Wydziału Fotografii oraz Wydziału Grafiki Komputerowej. Prezentujemy informacje o rekrutacji i nowej infrastrukturze szkoły.
Akademia Fotografii stale się rozwija, cały czas zapewniając swoim studentom nowe możliwości kształcenia. Od dwóch lat szkoła prowadzi nie tylko studia zaoczne, ale także dzienne, a od roku na AF działa nowy Wydział Grafiki Komputerowej. Rozwój szkoły niesie za sobą zmiany w infrastrukturze i wyposażeniu Akademii. W ostatnim roku szkoła powiększyła się o nowe, trzecie studio fotograficzne i wielostanowiskową pracownię komputerową. Ciemnia otrzymała nowe, większe pomieszczenie, a w salach wykładowych i studiach pojawiły się nowe projektory multimedialne ułatwiające pracę w czasie wykładów i ćwiczeń praktycznych.


od góry: studio i nowa ciemnia w Akademii Fotografii

Jednak jak piszą twórcy szkoły to nie infrastruktura jest największą zaletą Akademii Fotografii: To wszystko byłyby zimne kąty, wypełnione zimnymi przedmiotami. Gorącą atmosferę tworzą wykładowcy mający oryginalne, autorskie programy nauczania modyfikowane zgodnie z potrzebami poszczególnych grup słuchaczy. Wykładowcy będąc sami pasjonatami fotografii, tą pasją zarażają studentów, stając się ich przewodnikami po niesłychanie bogatej dyscyplinie, jaką jest fotografia.Na stronie internetowej Akademii Fotografii można znaleźć program studiów i szczegóły rekrutacji a także obejrzeć nowe pomieszczenia.

Pierwszy termin egzaminów wstępnych na Wydziały Fotografii oraz Grafiki Komputerowej w Akademii Fotografii wyznaczony został na sobotę, 29 kwietnia, w godzinach 9.00-18.00. Egzaminy odbędą się w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4