Egzaminy na Wydziały Fotografii i Grafiki Komputerowej w AF

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia w Akademii Fotografii w Warszawie odbędą się egzaminy wstępne na zaoczone i dzienne studia Wydziału Fotografii oraz Wydziału Grafiki Komputerowej. Prezentujemy informacje o rekrutacji i nowej infrastrukturze szkoły.
Akademia Fotografii stale się rozwija, cały czas zapewniając swoim studentom nowe możliwości kształcenia. Od dwóch lat szkoła prowadzi nie tylko studia zaoczne, ale także dzienne, a od roku na AF działa nowy Wydział Grafiki Komputerowej. Rozwój szkoły niesie za sobą zmiany w infrastrukturze i wyposażeniu Akademii. W ostatnim roku szkoła powiększyła się o nowe, trzecie studio fotograficzne i wielostanowiskową pracownię komputerową. Ciemnia otrzymała nowe, większe pomieszczenie, a w salach wykładowych i studiach pojawiły się nowe projektory multimedialne ułatwiające pracę w czasie wykładów i ćwiczeń praktycznych.


od góry: studio i nowa ciemnia w Akademii Fotografii

Jednak jak piszą twórcy szkoły to nie infrastruktura jest największą zaletą Akademii Fotografii: To wszystko byłyby zimne kąty, wypełnione zimnymi przedmiotami. Gorącą atmosferę tworzą wykładowcy mający oryginalne, autorskie programy nauczania modyfikowane zgodnie z potrzebami poszczególnych grup słuchaczy. Wykładowcy będąc sami pasjonatami fotografii, tą pasją zarażają studentów, stając się ich przewodnikami po niesłychanie bogatej dyscyplinie, jaką jest fotografia.Na stronie internetowej Akademii Fotografii można znaleźć program studiów i szczegóły rekrutacji a także obejrzeć nowe pomieszczenia.

Pierwszy termin egzaminów wstępnych na Wydziały Fotografii oraz Grafiki Komputerowej w Akademii Fotografii wyznaczony został na sobotę, 29 kwietnia, w godzinach 9.00-18.00. Egzaminy odbędą się w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
1
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0