Egzaminy na Wydziały Fotografii i Grafiki Komputerowej w AF

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia w Akademii Fotografii w Warszawie odbędą się egzaminy wstępne na zaoczone i dzienne studia Wydziału Fotografii oraz Wydziału Grafiki Komputerowej. Prezentujemy informacje o rekrutacji i nowej infrastrukturze szkoły.
Akademia Fotografii stale się rozwija, cały czas zapewniając swoim studentom nowe możliwości kształcenia. Od dwóch lat szkoła prowadzi nie tylko studia zaoczne, ale także dzienne, a od roku na AF działa nowy Wydział Grafiki Komputerowej. Rozwój szkoły niesie za sobą zmiany w infrastrukturze i wyposażeniu Akademii. W ostatnim roku szkoła powiększyła się o nowe, trzecie studio fotograficzne i wielostanowiskową pracownię komputerową. Ciemnia otrzymała nowe, większe pomieszczenie, a w salach wykładowych i studiach pojawiły się nowe projektory multimedialne ułatwiające pracę w czasie wykładów i ćwiczeń praktycznych.


od góry: studio i nowa ciemnia w Akademii Fotografii

Jednak jak piszą twórcy szkoły to nie infrastruktura jest największą zaletą Akademii Fotografii: To wszystko byłyby zimne kąty, wypełnione zimnymi przedmiotami. Gorącą atmosferę tworzą wykładowcy mający oryginalne, autorskie programy nauczania modyfikowane zgodnie z potrzebami poszczególnych grup słuchaczy. Wykładowcy będąc sami pasjonatami fotografii, tą pasją zarażają studentów, stając się ich przewodnikami po niesłychanie bogatej dyscyplinie, jaką jest fotografia.Na stronie internetowej Akademii Fotografii można znaleźć program studiów i szczegóły rekrutacji a także obejrzeć nowe pomieszczenia.

Pierwszy termin egzaminów wstępnych na Wydziały Fotografii oraz Grafiki Komputerowej w Akademii Fotografii wyznaczony został na sobotę, 29 kwietnia, w godzinach 9.00-18.00. Egzaminy odbędą się w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0