Yours Gallery - finisaż "Mroków i uroków"

Warszawska Yours Gallery zaprasza na finisaż wystawy "Mroki i uroki" Mirelli von Chrupek i Szymona Świętochowskiego połączony z premierową prezentacją nowych prac Pawła Fabjańskiego oraz wprowadzeniem do obiegu 23. numeru "notesu.na.6.tygodni". Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 marca. Polecamy!

Premierowe zdjęcia Pawła Fabjańskiego zostaną zaprezentowane w formie pokazu slajdów. Organizatorzy podkreślają, że impreza będzie połączeniem finisażu kończącego wystawę z wernisażem najnowszej edycji cyklicznego "notesu.na.6.tygodni" - niekomercyjnego wydawnictwa prezentującego sztukę i dizajn młodych twórców w formie praktycznego notesu (więcej informacji: www.bec.art.pl). 23. numer został zaprojektowany przez Marię Makowską i Piotra Stolarskiego.

Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiada DJ d'art. Impreza odbędzie się 23 marca. Początek o godzinie 20.00.

Yours Gallery
Krakowskie Przedmieście 33
tel. (0-22) 890-95-00
gallery@yours.pl
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4