Yours Gallery - finisaż "Mroków i uroków"

Warszawska Yours Gallery zaprasza na finisaż wystawy "Mroki i uroki" Mirelli von Chrupek i Szymona Świętochowskiego połączony z premierową prezentacją nowych prac Pawła Fabjańskiego oraz wprowadzeniem do obiegu 23. numeru "notesu.na.6.tygodni". Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 marca. Polecamy!

Premierowe zdjęcia Pawła Fabjańskiego zostaną zaprezentowane w formie pokazu slajdów. Organizatorzy podkreślają, że impreza będzie połączeniem finisażu kończącego wystawę z wernisażem najnowszej edycji cyklicznego "notesu.na.6.tygodni" - niekomercyjnego wydawnictwa prezentującego sztukę i dizajn młodych twórców w formie praktycznego notesu (więcej informacji: www.bec.art.pl). 23. numer został zaprojektowany przez Marię Makowską i Piotra Stolarskiego.

Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiada DJ d'art. Impreza odbędzie się 23 marca. Początek o godzinie 20.00.

Yours Gallery
Krakowskie Przedmieście 33
tel. (0-22) 890-95-00
gallery@yours.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0