Yours Gallery - finisaż "Mroków i uroków"

Warszawska Yours Gallery zaprasza na finisaż wystawy "Mroki i uroki" Mirelli von Chrupek i Szymona Świętochowskiego połączony z premierową prezentacją nowych prac Pawła Fabjańskiego oraz wprowadzeniem do obiegu 23. numeru "notesu.na.6.tygodni". Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 marca. Polecamy!

Premierowe zdjęcia Pawła Fabjańskiego zostaną zaprezentowane w formie pokazu slajdów. Organizatorzy podkreślają, że impreza będzie połączeniem finisażu kończącego wystawę z wernisażem najnowszej edycji cyklicznego "notesu.na.6.tygodni" - niekomercyjnego wydawnictwa prezentującego sztukę i dizajn młodych twórców w formie praktycznego notesu (więcej informacji: www.bec.art.pl). 23. numer został zaprojektowany przez Marię Makowską i Piotra Stolarskiego.

Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiada DJ d'art. Impreza odbędzie się 23 marca. Początek o godzinie 20.00.

Yours Gallery
Krakowskie Przedmieście 33
tel. (0-22) 890-95-00
gallery@yours.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0