3. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 12 stycznia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Wstęp do fotografii". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Trzeci zatytułowany "Wstęp do fotografii" już w najbliższy czwartek, 12 stycznia. Poprowadzi go Tomasz Kluj. Wstęp wolny.


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Wstęp do fotografii" to kolejny wykład organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Informatyków "KERNEL". 12 stycznia 2006 r. Tomasz Kluj podzieli się swoim doświadczeniem poruszając takie zagadnienia jak: światło, kompozycja, filtry oraz edycja zdjęć. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w sali audytoryjnej A budynku D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
Komentarze
Polecane artykuły
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Poznaliśmy finalistów konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019
18 Cze 2019
Insight Investment Astronomy Photographer of the Year już po raz jedenasty przyznaje nagrody za najlepsze zdjęcia nocnego nieba. Zobaczcie prace tegorocznych finalistów.
0
Nieznane światy na zdjęciach laureatów National Geographic Travel Photographer of the Year 2019
17 Cze 2019
Zobacz uroki najdalszych zakątków naszej planety na zdjęciach laureatów tegorocznego National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
Ponad 20 tys. historycznych zdjęć Bliskiego Wschodu dostępnych do pobrania za darmo
4 Cze 2019
Dziś Bliski Wschód przede wszystkim kojarzy się z wojną. Zobaczcie, jak wyglądał w czasach swojej świetności. Arab Image Foundation udostępnia kilkadziesiąt tysięcy archiwalnych zdjęć z krajów arabskich, obejmujących okres od połowy XIX wieku, aż po czasy współczesne.
1
“Wszystko, co odbywa się na zewnątrz okrętu jest niebezpieczne”. O fotografowaniu Marynarki Wojennej rozmawiamy z Mikołajem Nowackim
3 Cze 2019
O nagrodzonym w tegorocznym konkursie Grand Press Photo projekcie „Gry wojenne: Bałtyk” rozmawiamy z jego autorem Mikołajem Nowackim, fotografem National Geographic i ambasadorem Panasonic Lumix .
3