3. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 12 stycznia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Wstęp do fotografii". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Trzeci zatytułowany "Wstęp do fotografii" już w najbliższy czwartek, 12 stycznia. Poprowadzi go Tomasz Kluj. Wstęp wolny.


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Wstęp do fotografii" to kolejny wykład organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Informatyków "KERNEL". 12 stycznia 2006 r. Tomasz Kluj podzieli się swoim doświadczeniem poruszając takie zagadnienia jak: światło, kompozycja, filtry oraz edycja zdjęć. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w sali audytoryjnej A budynku D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!