3. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 12 stycznia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Wstęp do fotografii". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Trzeci zatytułowany "Wstęp do fotografii" już w najbliższy czwartek, 12 stycznia. Poprowadzi go Tomasz Kluj. Wstęp wolny.


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Wstęp do fotografii" to kolejny wykład organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Informatyków "KERNEL". 12 stycznia 2006 r. Tomasz Kluj podzieli się swoim doświadczeniem poruszając takie zagadnienia jak: światło, kompozycja, filtry oraz edycja zdjęć. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w sali audytoryjnej A budynku D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
Komentarze
Polecane artykuły
Witold Ziomek i Michał Sadowski nagrodzeni w konkursie fotografii dronowej Skypixel 2018
22 Mar 2019
Poznaliśmy wyniki tegorocznej odsłony jednego z największych konkursów fotografii lotniczej. Wśród laureatów znalazło się dwóch Polaków. Zobaczcie galerię najlepszych podniebnych zdjęć.
0
Poczuj magię natury płynącą ze zdjęć laureatów International Garden Photographer of the Year
21 Mar 2019
Za nami 12. edycja prestiżowego konkursu International Garden Photographer of the Year. Jak zwykle otrzymujemy urok przyrody najdalszych zakątków świata oraz prawdziwy czar natury z całą paletą barw zaprezentowanych na nagrodzonych zdjęciach laureatów.
0
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
4