3. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 12 stycznia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Wstęp do fotografii". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Trzeci zatytułowany "Wstęp do fotografii" już w najbliższy czwartek, 12 stycznia. Poprowadzi go Tomasz Kluj. Wstęp wolny.


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Wstęp do fotografii" to kolejny wykład organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Informatyków "KERNEL". 12 stycznia 2006 r. Tomasz Kluj podzieli się swoim doświadczeniem poruszając takie zagadnienia jak: światło, kompozycja, filtry oraz edycja zdjęć. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w sali audytoryjnej A budynku D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0