2. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na drugie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 8 grudnia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Rzecz o panoramach". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Drugi zatytułowany "Rzecz o panoramach" już w najbliższy czwartek, 8 grudnia. Poprowadzi go mgr Janusz Malinowski. Wstęp wolny. Polecamy!


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Rzecz o panoramach" to drugi z serii wykładów poświęconych tematyce fotografii cyfrowej. Spotkanie 8 grudnia 2005 r. poprowadzi mgr Janusz Malinowski. Koło Naukowe Informatyków "KERNEL" zaprasza wszystkich zainteresowanych na godz. 19.00 do pawilonu D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19, sala audytoryjna A - pierwsze piętro).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0