2. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na drugie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 8 grudnia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Rzecz o panoramach". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Drugi zatytułowany "Rzecz o panoramach" już w najbliższy czwartek, 8 grudnia. Poprowadzi go mgr Janusz Malinowski. Wstęp wolny. Polecamy!


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Rzecz o panoramach" to drugi z serii wykładów poświęconych tematyce fotografii cyfrowej. Spotkanie 8 grudnia 2005 r. poprowadzi mgr Janusz Malinowski. Koło Naukowe Informatyków "KERNEL" zaprasza wszystkich zainteresowanych na godz. 19.00 do pawilonu D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19, sala audytoryjna A - pierwsze piętro).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4