2. wykład o fotografii cyfrowej w krakowskiej AGH

Koło naukowe "Kernel" zaprasza na drugie spotkanie z cyklu poświęconego fotografii cyfrowej. Najbliższy wykład odbędzie się 8 grudnia w krakowskiej AGH i nosi tytuł "Rzecz o panoramach". Wstęp wolny.
Informatycy z koła naukowego "Kernel" działającego na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej przygotowali cykl wykładów poświęconych fotografii cyfrowej. Drugi zatytułowany "Rzecz o panoramach" już w najbliższy czwartek, 8 grudnia. Poprowadzi go mgr Janusz Malinowski. Wstęp wolny. Polecamy!


Poniżej krótka informacja organizatorów z wszystkimi najważniejszymi danymi.

"Rzecz o panoramach" to drugi z serii wykładów poświęconych tematyce fotografii cyfrowej. Spotkanie 8 grudnia 2005 r. poprowadzi mgr Janusz Malinowski. Koło Naukowe Informatyków "KERNEL" zaprasza wszystkich zainteresowanych na godz. 19.00 do pawilonu D-10 Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Reymonta 19, sala audytoryjna A - pierwsze piętro).

WSTĘP WOLNY!

Wszystkich zainteresowanych ewentualną współpracą przy tworzeniu kolejnych wykładów prosimy o kontakt
mailowy.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - poznaliśmy nazwiska nominowanych fotografów
7 Wrz 2018
Max Barstow, Enda Bowe, Joey Lawrence oraz Alice Mann to czwórka fotografów, która w tym roku walczy o prestiżową nagrodę Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Zobaczcie fotografie, które są niejako „portretem współczesnego świata.“
0