Chcesz zaistnieć jako fotograf? Oto 3 rady, które pomogą Ci osiągnąć ten cel

0
Michał Chrzanowski
21 Listopad 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Jeżeli Twoim marzeniem jest wypromowanie siebie jako fotograf, to mamy dobrą wiadomość. Chase Jarvis i Ben Von Wong - światowej sławy fotografowie - nagrali wideo, w którym dzielą się swoim doświadczeniem i podpowiadają, w jaki sposób osiągnąć wcześniej zakładane cele.

W Internecie możemy znaleźć mnóstwo filmów, które w jakimś stopniu mogą nakierować nas na fotograficzną ścieżkę. Jednak 15 minutowa rozmowa jednych z najbardziej rozpoznawalnych fotografów, którzy dzielą się swoimi historiami, to rzecz której po prostu nie można przegapić. 

Nie bój się marzyć

Czy w przeciągu 5 lat można stać się jednym z popularniejszych fotografów, o którym mówi cały świat. Okazuje się, że tak. Świetnym tego przykładem jest Ben Von Wong, który w 2012 roku - jeszcze jako raczkujący fotograf - zapukał do studia Chase Jarvisa. Chciał się z nim jedynie spotkać, porozmawiać i rozejrzeć po jego studiu. Teraz nazwisko Von Wonga jest odmieniane przez wszystkie przypadki, a jego projekty szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

Jeżeli więc chcesz dowiedzieć się jak spełnić swoje marzenia, to musisz koniecznie posłuchać rozmowy Chase Jarvisa i Bena Von Wonga.

 

Powyższe wideo jest w języku angielskim, ale dzięki funkcji automatycznego tłumaczenia napisów powinien być zrozumiały dla wszystkich. W 15-minutowym filmie jest wiele inspiracji, jednak całość można sprowadzić do trzech ważnych rad.

  • zaprojektuj swoje portfolio wokół swoich celów
  • stwórz fotograficzny projekt z myślą przewodnią, którą da się krótko scharakteryzować
  • „zaprojektuj“ życie, które chcesz mieć

Więcej ciekawych rozmów, filmów, poradników, czy materiałów zza kulis możecie znaleźć na youtubowym kanale Chase Jarvisa.

zdjęcie główne: www.pexels.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
63
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0