Podwójna ekspozycja w Photoshopie? Ten tutorial pokaże Ci jak robić to dobrze

Podwójna ekspozycja w Photoshopie? Ten tutorial pokaże Ci jak robić to dobrze

Zawsze chciałeś otrzymać imponujące zdjęcie o podwójnej ekspozycji, jednak nie do końca wiedziałeś jak osiągnąć taki efekt? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik Eye Stocker został przygotowany właśnie dla Ciebie.

Youtubowy kanał Eye Stocker to prawdziwe kompendium wiedzy potrzebnej do okiełznania Photoshopa. Znajdziemy tam liczne poradniki - zarówno dla bardziej zaawansowanych użytkowników, jak i dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z tym popularnym programem graficznym. Najnowszy tutorial został przygotowany właśnie dla tych drugich. Tak więc nawet jeśli nie jesteś obeznany w tajnikach Photoshopa, to po tym wideoporadniku Eye Stocker będziesz w stanie wykonać zdjęcie z podwójną ekspozycją niczym prawdziwy mistrz.

Jedyne czego Ci potrzeba to: portretu wykonanego na białym tle, ciekawego zdjęcia ukazującego fakturę (np. fotografia drzew), Photoshopa oraz trochę czasu i pragnienia do nauczenia się nowych umiejętności.

 

Powyższy wideoporadnik w języku angielskim, ale na szczęście osoby ze słabszą znajomością tego języka mogą skorzystać z oferowanej przez Youtube funkcji automatycznego generowania i tłumaczenia napisów, która każdemu powinna umożliwić zrozumienie ogólnego sensu wypowiedzi. Poza tym na stronie eyestocker.com znajdziemy dokładnie spisane 10 kroków (również w języku angielskim), które trzeba wykonać, by osiągnąć zamierzony efekt podwójnej ekspozycji.

Jeżeli ten poradnik był dla Ciebie ciekawy i chcesz lepiej poznać Photoshopa, to koniecznie musisz dodać Eye Stocker do subskrybowanych kanałów na Youtube. Znajdziesz tam wiele tutoriali ukazujących różne triki, które są niezbędne przy efektownej obróbce zdjęć.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!