Ceneo - nowa porównywarka cen

W naszym kraju pojawił się niedawno kolejny gracz na rynku internetowych porównywarek cen. Wrocławskie Ceneo, bo o nim mowa, już dziś ma bogatą ofertę.
W naszym kraju pojawił się niedawno kolejny gracz na rynku internetowych porównywarek cen. Wrocławskie Ceneo, bo o nim mowa, już dziś ma bogatą ofertę.


Kilka dni temu pisaliśmy o porównywarkach cen, które powoli stają się niezbędnym narzędziem dla osób, kupujących w internecie. Ceneo to kolejna firma oferująca tego typu usługi na naszym rynku. Zapowiada się ciekawie. Więcej szczegółów w zamieszczonej poniżej informacji prasowej.

Misją serwisu CENEO jest:

"Skupienie w jednym miejscu największej ilości informacji o cenach produktów w polskich sklepach internetowych".

Serwis CENEO jest odpowiedzią na powszechną potrzebę kupujących w sieci, którzy dotychczas, chcąc skorzystać z usług e-sklepów, spędzali całe godziny na przeszukiwaniu zasobów internetu w celu znalezienia wiarygodnego sklepu i atrakcyjnej ceny. Serwis nasz przejął na siebie część tych niedogodności ułatwiając w efekcie swoim użytkownikom bezpieczny i szybki dostęp do zasobów polskich sklepów internetowych.

W jednym miejscu skupiliśmy informacje o cenach tych samych towarów oferowanych w wielu sklepach.
W ten sposób stwarzamy możliwość szybkiego znalezienia najatrakcyjniejszej oferty dostępnej na rynku!
Ponadto stworzyliśmy przestrzeń do dzielenia się opiniami na temat produktów i sklepów, aby docelowo stać się źródłem obiektywnej informacji, także dla kupujących poza siecią. Z każdym współpracującym z nami sklepem zawieramy umowę, w celu dokonania weryfikacji dokumentów będących podstawą prawną jego działalności - wszystko to, aby zwiększyć bezpieczeństwo i satysfakcję kupujących, a w konsekwencji zwiększyć zaufanie do takiej formy zakupów.

Pragniemy w ten sposób promować zakupy w sieci, gdyż forma ta tak chętnie przyjęta na zachodzie, rozwija się też coraz dynamicznej i u nas.

Pragniemy stać się miejscem, z którego internauci będą zaczynali zakupy w sieci bogatsi o informacje o cenach, sklepach i towarach, dzięki czemu zakupy w e-sklepach powinny stać się przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

Zasada działania serwisu CENEO jest prosta...

Na głównej stronie serwisu znajduje się okno wyszukiwarki, w które wpisując nazwę lub część nazwy produktu otrzymujemy wynik w postaci listy towarów odpowiadających zapytaniu. Następnie, klikając w wybrany towar, otrzymujemy szczegółowe informacje na temat produktu, a także listę sklepów, w których dany produkt można kupić.

Na informacje składa się zdjęcie artykułu, porównanie jego ceny w oferujących go sklepach (różnice w cenach pojedynczych towarów sięgają nawet kilku tysięcy złotych!), szczegółowy opis, parametry techniczne, warunki i koszty dostaw.

Ze strony porównującej ceny, internauta może przejść bezpośrednio na stronę zakupową każdego oferującego towar sklepu.

Aktualizacja cen przeprowadzana jest przez pracowników firmy Ceneo i odbywa się kilka razy w tygodniu.

Inicjacja CENEO w sieci nastąpiła w Walentynki, 14 lutego 2005r. Pełna nazwa serwisu brzmi "CENEO porównywarka cen" - sugerując tym samym co jest naszą domeną - "porównywanie cen".
Pragniemy wprowadzić do terminologii związanej z internetem nowe pojęcie "porównywarka cen" - jako określenie serwisu, którego głównym celem jest porównywanie cen produktów.


Czytaj także:
Porównywarki cen - z czym to się je? czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4