Ceneo - nowa porównywarka cen

W naszym kraju pojawił się niedawno kolejny gracz na rynku internetowych porównywarek cen. Wrocławskie Ceneo, bo o nim mowa, już dziś ma bogatą ofertę.
W naszym kraju pojawił się niedawno kolejny gracz na rynku internetowych porównywarek cen. Wrocławskie Ceneo, bo o nim mowa, już dziś ma bogatą ofertę.


Kilka dni temu pisaliśmy o porównywarkach cen, które powoli stają się niezbędnym narzędziem dla osób, kupujących w internecie. Ceneo to kolejna firma oferująca tego typu usługi na naszym rynku. Zapowiada się ciekawie. Więcej szczegółów w zamieszczonej poniżej informacji prasowej.

Misją serwisu CENEO jest:

"Skupienie w jednym miejscu największej ilości informacji o cenach produktów w polskich sklepach internetowych".

Serwis CENEO jest odpowiedzią na powszechną potrzebę kupujących w sieci, którzy dotychczas, chcąc skorzystać z usług e-sklepów, spędzali całe godziny na przeszukiwaniu zasobów internetu w celu znalezienia wiarygodnego sklepu i atrakcyjnej ceny. Serwis nasz przejął na siebie część tych niedogodności ułatwiając w efekcie swoim użytkownikom bezpieczny i szybki dostęp do zasobów polskich sklepów internetowych.

W jednym miejscu skupiliśmy informacje o cenach tych samych towarów oferowanych w wielu sklepach.
W ten sposób stwarzamy możliwość szybkiego znalezienia najatrakcyjniejszej oferty dostępnej na rynku!
Ponadto stworzyliśmy przestrzeń do dzielenia się opiniami na temat produktów i sklepów, aby docelowo stać się źródłem obiektywnej informacji, także dla kupujących poza siecią. Z każdym współpracującym z nami sklepem zawieramy umowę, w celu dokonania weryfikacji dokumentów będących podstawą prawną jego działalności - wszystko to, aby zwiększyć bezpieczeństwo i satysfakcję kupujących, a w konsekwencji zwiększyć zaufanie do takiej formy zakupów.

Pragniemy w ten sposób promować zakupy w sieci, gdyż forma ta tak chętnie przyjęta na zachodzie, rozwija się też coraz dynamicznej i u nas.

Pragniemy stać się miejscem, z którego internauci będą zaczynali zakupy w sieci bogatsi o informacje o cenach, sklepach i towarach, dzięki czemu zakupy w e-sklepach powinny stać się przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

Zasada działania serwisu CENEO jest prosta...

Na głównej stronie serwisu znajduje się okno wyszukiwarki, w które wpisując nazwę lub część nazwy produktu otrzymujemy wynik w postaci listy towarów odpowiadających zapytaniu. Następnie, klikając w wybrany towar, otrzymujemy szczegółowe informacje na temat produktu, a także listę sklepów, w których dany produkt można kupić.

Na informacje składa się zdjęcie artykułu, porównanie jego ceny w oferujących go sklepach (różnice w cenach pojedynczych towarów sięgają nawet kilku tysięcy złotych!), szczegółowy opis, parametry techniczne, warunki i koszty dostaw.

Ze strony porównującej ceny, internauta może przejść bezpośrednio na stronę zakupową każdego oferującego towar sklepu.

Aktualizacja cen przeprowadzana jest przez pracowników firmy Ceneo i odbywa się kilka razy w tygodniu.

Inicjacja CENEO w sieci nastąpiła w Walentynki, 14 lutego 2005r. Pełna nazwa serwisu brzmi "CENEO porównywarka cen" - sugerując tym samym co jest naszą domeną - "porównywanie cen".
Pragniemy wprowadzić do terminologii związanej z internetem nowe pojęcie "porównywarka cen" - jako określenie serwisu, którego głównym celem jest porównywanie cen produktów.


Czytaj także:
Porównywarki cen - z czym to się je? czytaj...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0