Ceneo - nowa porównywarka cen

W naszym kraju pojawił się niedawno kolejny gracz na rynku internetowych porównywarek cen. Wrocławskie Ceneo, bo o nim mowa, już dziś ma bogatą ofertę.
W naszym kraju pojawił się niedawno kolejny gracz na rynku internetowych porównywarek cen. Wrocławskie Ceneo, bo o nim mowa, już dziś ma bogatą ofertę.


Kilka dni temu pisaliśmy o porównywarkach cen, które powoli stają się niezbędnym narzędziem dla osób, kupujących w internecie. Ceneo to kolejna firma oferująca tego typu usługi na naszym rynku. Zapowiada się ciekawie. Więcej szczegółów w zamieszczonej poniżej informacji prasowej.

Misją serwisu CENEO jest:

"Skupienie w jednym miejscu największej ilości informacji o cenach produktów w polskich sklepach internetowych".

Serwis CENEO jest odpowiedzią na powszechną potrzebę kupujących w sieci, którzy dotychczas, chcąc skorzystać z usług e-sklepów, spędzali całe godziny na przeszukiwaniu zasobów internetu w celu znalezienia wiarygodnego sklepu i atrakcyjnej ceny. Serwis nasz przejął na siebie część tych niedogodności ułatwiając w efekcie swoim użytkownikom bezpieczny i szybki dostęp do zasobów polskich sklepów internetowych.

W jednym miejscu skupiliśmy informacje o cenach tych samych towarów oferowanych w wielu sklepach.
W ten sposób stwarzamy możliwość szybkiego znalezienia najatrakcyjniejszej oferty dostępnej na rynku!
Ponadto stworzyliśmy przestrzeń do dzielenia się opiniami na temat produktów i sklepów, aby docelowo stać się źródłem obiektywnej informacji, także dla kupujących poza siecią. Z każdym współpracującym z nami sklepem zawieramy umowę, w celu dokonania weryfikacji dokumentów będących podstawą prawną jego działalności - wszystko to, aby zwiększyć bezpieczeństwo i satysfakcję kupujących, a w konsekwencji zwiększyć zaufanie do takiej formy zakupów.

Pragniemy w ten sposób promować zakupy w sieci, gdyż forma ta tak chętnie przyjęta na zachodzie, rozwija się też coraz dynamicznej i u nas.

Pragniemy stać się miejscem, z którego internauci będą zaczynali zakupy w sieci bogatsi o informacje o cenach, sklepach i towarach, dzięki czemu zakupy w e-sklepach powinny stać się przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

Zasada działania serwisu CENEO jest prosta...

Na głównej stronie serwisu znajduje się okno wyszukiwarki, w które wpisując nazwę lub część nazwy produktu otrzymujemy wynik w postaci listy towarów odpowiadających zapytaniu. Następnie, klikając w wybrany towar, otrzymujemy szczegółowe informacje na temat produktu, a także listę sklepów, w których dany produkt można kupić.

Na informacje składa się zdjęcie artykułu, porównanie jego ceny w oferujących go sklepach (różnice w cenach pojedynczych towarów sięgają nawet kilku tysięcy złotych!), szczegółowy opis, parametry techniczne, warunki i koszty dostaw.

Ze strony porównującej ceny, internauta może przejść bezpośrednio na stronę zakupową każdego oferującego towar sklepu.

Aktualizacja cen przeprowadzana jest przez pracowników firmy Ceneo i odbywa się kilka razy w tygodniu.

Inicjacja CENEO w sieci nastąpiła w Walentynki, 14 lutego 2005r. Pełna nazwa serwisu brzmi "CENEO porównywarka cen" - sugerując tym samym co jest naszą domeną - "porównywanie cen".
Pragniemy wprowadzić do terminologii związanej z internetem nowe pojęcie "porównywarka cen" - jako określenie serwisu, którego głównym celem jest porównywanie cen produktów.


Czytaj także:
Porównywarki cen - z czym to się je? czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
0
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0