Warsztaty portretu z Andrzejem Georgiewem i Jędrzejem Sokołowskim

Autor: Marcin Grabowiecki

27 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Andrzej Georgiew i Jędrzej Sokołowski zapraszają na warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 5 kwietnia w Daylight Studio w Warszawie i skierowane są do wszystkich zainteresowanych fotografią portretową niezależnie od poziomu ich zaawansowania technicznego. Podczas spotkania Andrzej Georgiew zaprezentuje wybrane fotografie i opowie o różnych aspektach związanych z ich powstaniem. Przedstawi również od strony praktycznej sposób pracy z modelem.

Chcielibyśmy przekazać, czym dla nas jest istota portretu - Andrzej Georgiew i Jędrzej Sokołowski - Spróbujemy udowodnić, że wartość zdjęcia nie zależy od tego, czym zostało wykonane. Nie chcemy, aby techniczne aspekty fotografowania zdominowały spotkanie, ale zaprezentujemy narzędzia, którymi pracujemy (od aparatu kompaktowego po wielkoformatowy) i zwrócimy uwagę na konsekwencje wynikające z ich zastosowania. Zapraszamy do studia Daylight, w którym wspólnie wykonamy zdjęcia zarówno w świetle dziennym, jak i z użyciem podstawowego zestawu lamp studyjnych.

Podczas spotkania Andrzej Georgiew zaprezentuje wybrane fotografie i opowie o różnych aspektach związanych z ich powstaniem. Przedstawi również od strony praktycznej sposób pracy z modelem. Zachęcamy uczestników do przyniesienia własnych prac, które będziemy mogli wspólnie omówić.

Warsztaty odbędą się 5 kwietnia w Daylight Studio w Warszawie i skierowane są do wszystkich zainteresowanych fotografią portretową niezależnie od poziomu ich zaawansowania technicznego.

Koszt: 480 zł
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca na adres mailowy:
jsokolowski@flatten.pl

Warsztaty portretu z Andrzejem Georgiewem i Jędrzejem Sokołowskim
Termin: 5 kwietnia 2014 w godz. 10:00-18:00

Daylight Studio
Warszawa

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
11
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
Podejdź do pejzażu jak zawodowiec. Wykorzystaj nasze wskazówki i rób jeszcze lepsze zdjęcia!
6