Warsztaty fotograficzne z Sony i Cyfrowe.pl w Sopocie

Firma Sony i sklep Cyfrowe.pl zapraszają na jednodniowe warsztaty fotograficzne, które odbędą się 1 lutego 2014 r. w Sopockiej Szkole Fotografii WFH.

Firma Sony i sklep Cyfrowe.pl zapraszają na jednodniowe warsztaty fotograficzne, które odbędą się 1 lutego 2014 r. w godzinach 11:00 - 16:00 w Sopockiej Szkole Fotografii WFH. Prezentację oraz warsztaty poprowadzi Piotr Parvi - specjalista Sony Foto Team. Spotkanie będzie okazją do przetestowania aparatów i obiektywów marki Sony podczas sesji z modelką. Do dyspozycji uczestników udostępnione zostaną między innymi SLT-A99, Alfa A7, Alfa A7R i inne interesujące modele. Wymagane jest posiadanie własnej karty pamięci SD.

Koszt udziału w warsztatach to 20 złotych, do wykorzystania w formie rabatu przy złożeniu zamówienia za minimum 100 złotych, w sklepie www.cyfrowe.pl. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony warsztatysopotcyfrowe.evenea.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4